Nikol – Rabbit Hall

Ahoj borci,

Dnešní recka nebude žádné velké překvapení. Pro mě osobně to byl zážitek protože k Nikol jsem se snažil dostat už tak půl roku. Zároveň mám několik vjemů z příjemné masáže tak se s vámi rád podělím. Beru hodinu B2B.

Objednání den předem přes WhatsApp, v den masáže ještě přichází vzájemné potvrzení se změnou místa. Místo Vinohradské se mám hlásit v Mánesce. Inu co se dá dělat, byl jsem tam naposledy s Lexi ještě když salón začínal.

Dvě minuty před termínem chci vejít a zazvonit. Bohužel v asi 10m z druhé strany vidím babču jak si to ťape po chodníku. Ty voe ona jde do stejného baráku. Trošku fopaix 😁 čekal jsem výslech kampak mladej, hledáte někoho jako…😆  Tak jsem radši pokračoval a čekal až zaleze. Za minutu slyším prasknutí dveřmi tak jdu ke zvonku a zvoním a už mě v aj zve Nikča dolů. Přivítání je milé, odložím si bundu a podání ruky,  pusa na tvář a už mě vede do pokoje. Vyfasoval jsem stejný jako tenkrát.

Niki nabídne pití, chci colu ta není tak nabídne džus a souhlasím. Kvůli chlastu tady nejsem.  Niki nabízí sprchu a jdeme na to. Klasická hra na růžového pantera po chodbě s očekáváním jestli tam někdo je či není. Potkáme vykukující a schovávají si obličej Klárku z jiného pokoje, která taky sonduje situaci…ale ten její smích jí prozradil. 🤭 Pamatuju si její hlas z minulé akce. Sprcha začíná, Niki se odhaluje, ty voe až mě padne brada, ta má pevné tělo a top prsa. Bohužel neteče teplá voda, ale Nikča to na mě pere a mydlí jako mydlář. Malinko se natáčí zezadu a tře se mi o péro. Pak trošku pohoní, dokončíme se cvakajícíma se zuby 😬 oplach vodou a už si to šupitáme zpět na pokoj. Ulehám na foton, hudba hraje, vonné kouřítko doutná a jde se masírovat. Na břichu jsem byl snad nejkratší dobu co na masáže chodím. Jestli to bylo 5 minut tak to bylo hodně. Niki se mě párkrát sklouzne, olízne obě ouška, trošku i zavzdychala a už hlásí ať se otočím.

Opět vidím to její wau body, hladím, mačkám ty její tvrdá prsa.  Začíná Nikči kreace a sestava. Nejdříve se poklouzá po břiše, stáhne kozy na péro a jezdí sem. Moc se mi to líbí. Pak začínají imitace sexu, jakože na koníčka, pak mi ho zezadu honí, pak z boku ze strany se tře. Taky se pustí do footjobu. Pak přijde 69 a ukáže svou princeznu. Toho využívám a začínám jí prstit za jejího hlasitého projevu. Má jí pěkně jemnou, mazlivou… A ten zadek pánové….uhh. Mno kdo s ní byl tak ví. Mě by zajímalo jaký je rozdíl mezi B2B a pussycat u Nikči? Kdo ví … Možná lízání. Pak se otočí zepředu se a ruce za ramena a zadkem mě jezdí po péru. Pak se vrátí, hraje si koulema a začíná HJ.  Úplně jsem ztratil pojem o čase a tak nevím kolik máme času do konce? Jelikož se mi to líbí tak slušně expoloduji. Niki se usmívá pak se přitulí a pokecáme o cestách, o salónech atd. Říká že nás Čechy má ráda, že jsme slušný oproti cizincům. Že tam chodíme po práci, během oběda nebo o víkendu. Že pozdní večery nejsou tady super, že chodí klienti dost nalitý a i zkoušej sex a další návrhy nebo prasárny.

Pak Niki hlásí že máme ještě 20 min.tak se ptá co budeme dělat? Tak jí navrhnu že jí udělám masáž já. S radostí přijímá a že má masáž ráda a přitom si ještě pokecáme a něco osobního prozradíme. Tak si taky trošku odfrkne.

Pak už návrat do sprchy, už nám tekla teplejší voda. Niki mě umyje záda. Návrat do pokoje, obléknu se, platím 1900 Kč + dýško.

Pak mě doprovodí ke dveřím, objetí a pusa jsem venku přesně hodina 👍

Co říct závěrem, Niki by měl vyzkoušet každý kdo tady je a chodí na masáže. Pozitiva: excelentní postava, famózní prsa opravdu jsem lepší v ruce asi neměl, viděl jsem vše, skvělá kundička, žádné zákazy, mohl jsem si osahat co jsem chtěl a mňamkózní imitace sexuálních poloh.

Negativa:  Nikčo malinko zpomal, čekej na reakci klienta. Zkus začít pomaleji a pak stupňuj otáčky. Jinak vesměs ti moc děkuji za bezva přístup. Ať se ti daří…

Opáčko rozhodně nevylučuju ☀️

https://tapky.info/?3550,nikol-rabbit-hall-774-910-918-774910918

Nikol10-1.jpg Nikol_FULL3-1-2.jpg NikolWP-0.jpg

4.5 4 votes
Hodnocení recenze
3 Komentáře
Nejstarší
Nejnovější Most Voted
Inline Feedbacks
Ukaž všchny komentáře
10 dubna, 2022 07:53

Prstit Niky? To ses jeden z mala, komu se to povedlo, gratuluji ;)))

10 dubna, 2022 08:02
Reply to  Birliban

🤣 hele, Casanovo, a pak jsi nalozil zezadu, vid….🤣🤣🤣

Wejdik
10 dubna, 2022 08:31

Zdarec nevis jakou má velikost nozicek?

3
0
Budeme rádi za tvůj názor, napiš komentářx