Lucie – Masáže Princess

U Lucky jsem byl, když byla ještě v princeznách celkem nově. Domluva s operátorkou přes whatsapp na hodinovou erotickou masáž za 1700, u domu krátké čekání, než přišla Lucie otevřít. První dojem bylo trochu zklamání, ale zpětně, když jsem se znovu díval doma na profil, tak jsem odflákl přípravu a čekal někoho trochu jiného – hlavně vyššího. Lucka ale byla milá a signály z kalhot jednoznačné, tak nebyl důvod zdrhat.

Prostory asi netřeba představovat. Na pokoji mi byla nabídnuta společná sprcha, kterou jsem rád přijal a Lucka mě v ní dokázala přepnout do správného rozpoložení.

Část na břiše celkem neurčitě příjemná, docela fajn jsme si popovídali. Otočka včas, slečna ochotná se nastavit, žádné nepříjemné zákazy. Míry na stránkách zhruba sedí, žádné nepříjemné překvapení se nekonalo. Technika v pořádku, ale žádný terno; erotická atmosféra spíš nic moc, ale zážitek příjemný.

Celkově spokojenost, byl jsem unavenej z práce a milou holku a uvolnění jsem potřeboval víc než velkou erotiku, ale opakovat asi nebudu.

https://tapky.info/?3858,lucie-masaze-princess-773-480-202-773480202

IMG_4905-Edit_web.jpg

3 1 vote
Hodnocení recenze
1 Komentář
Nejstarší
Nejnovější Most Voted
Inline Feedbacks
Ukaž všchny komentáře
26 září, 2022 21:23

Netušíte, kam letos zjara zmizela?

1
0
Budeme rádi za tvůj názor, napiš komentářx
cs_CZCzech