Karolina – Infinity Spa

Kája to umí! Pokud byste chtěli vědět…

Karolinka (nemám rád zdrobněliny, možná ani Karolína ne, ale nějak mi to k ní sedí) se usmívá od začátku do konce. Často se mile uchechtává, ale ne ve stylu výsměchu, spíše tak, že si ten čas s vámi užívá. Z mých Infinity zážitků byl tento nejlepší. Konečně můžu napsat pozitivní recenzi bez přemýšlení nad tím jakým smajlíkem to ohodnotit. Psát pozitivní recenze má baví nejvíc.

Károlinku bych popsal jako fajn nadrženou českou holku od vedle 😀 Měla totiž celou dobu takovej svádějící výraz s letmým úsměvem na tváři. Hodila pohled přes rameno, když mě zvala do společné sprchy atd. Vzhledově ale nemusí sednout každému. Její fotky bych nenazval „ilustrační“, ale asi staršího data. Není pro ty, co hledají vysportované štíhlé dámy s dokonalými většími prsy. Já ale nejsem z těch, takže pohoda.

Už tím úvodem jsi mě získala. To jak se pohybuje, chová a usmívá naznačuje, že ji to opravdu baví. Ano, může to být jen velmi dobře zahrané divadlo, ale já jí to věřím, že je žena „na správném místě“. Po uvedení na pokoj, bohužel té první, kde slyšet každý check-in a check-out zákazníků salonu, jdeme do sprchy.

Mimochodem, musím pochválit Infinity, i přes tu nedostatečnou zvukovou izolaci, osvětlení je zmáknuto výborně, i když trochu improvizovaně. Je tam taková „disco“ koule, která osvětluje celou místnost různými světélky, ale ne příliš, tak akorát + umělé svíčky, za mě naprostá spokojenost. I když to nevypadá nějak luxusně, ale je to příjemná změna oproti RH i denních návštěv Infinity, neboť myslím, že tam bylo nyní více světla než přes den se zataženými závěsy (tentokrát jsem byl ve večerních hodinách). Super. A hodiny ukazovaly přesný čas 😀 no wow. A ještě k té chvále přidám to, že jsem měl masáž na 60 minut klasiku za 1600 kč, ale na ulici jsem vyšel po cca 70 minutách. No tedy, to je asi historický moment!! Ale asi to bude i tím, že jsem ten večer byl už poslední, takže příště si to znovu musím takhle načasovat.

Ale zpátky ke Karolínce. Společné sprchy s ní bych zařadil mezi nejlepší. Nejsou ani tak o mytí, ale spíše o mazlení. Hezky se na mě lepí, tulí a začne kroutit zadečkem a jemně naznačovat, co mě ještě čeká na matraci. Hezky tvrdnu. Toto se prostě musí líbit každému chlapovi. Mlčíme při tom, nemám potřebu do toho kecat. Po přesunu na pokoj začíná masáž klasicky na břiše. Nestydí se nastavit do zrcadla, funí do ucha, krásné B2B, pomazlí i páníčka v rozkroku, ale ten má nějaký slabší den. Celkově jsem ho nějak nechápal, jeho výkon mě zklamal, i když byla masáž od Karolínky velmi sexy a strašně dráždivá.

Má i takový vlastní prvek, nebudu to moc opisovat, něco jako přisednutí ruky, ale ve zcela jiném vzrušujícím stylu. Pecka. Mám tedy možnost cítit i prsty, že se jí to (nebo snad já? :P) velmi líbí. Toto hledám. Zažít erotickou masáž s masérkou, kterou to opravdu baví, a že to nedělá skoro každý den jen s cílem co nejrychleji vydělat, i když samozřejmě prachy jsou hlavnou motivací.

Po otočce pokračuje ve skvělém erotickém stylu. Vlhkou pipinku nabídne k pohlazení naprosto v pohodě, nedělá žádné drahoty, i když do 69 se nenastaví ani jednou. Nechybí ani oční kontakt, jemné vzdechy, prsní masáž atd. Hlavní atrakcí jejího programu, byla závěrečná imitace přirážení na koníčka, fakt parádní. Trochu jsem se v tom ztrácel, to byl její cíl. Můj plešatý páníček ale stále ještě trucuje, i po takovém útoku na jeho stříkací reflex. Karolínka je trochu překvapená, ale nevzdává to a předvede mi ještě pár jiných bonusových poloh. Cením si její vytrvalosti i vokální projev, čas s ní využitý do poslední minuty a jak jsem již zmínil, i navíc. Na závěr opět kontaktní společná sprcha. Úsměv z její tváře nemizí…

Takhle se to dělá do psí matere! Doma si už jen smývám rtěnku z tváře, vzpomínku na její polibek na rozloučenou 😉 Takže můžu doporučit a já si to s ní milerád někdy v budoucnu zopakuji, tedy pokud nebude mít plno, po těchto kopících se pozitivních recenzích.

https://www.tapky.info/?3874,karolina-infinity-spa-603-373-881-603373881

karol-0.jpeg karol2-1.jpeg

5 2 votes
Hodnocení recenze
0 Komentáře
Inline Feedbacks
Ukaž všchny komentáře
0
Budeme rádi za tvůj názor, napiš komentářx