Lily – Rabbit Hall

Lily mě fotkami lákala svojí unikátní postavou. Ten její krásný zadek, boky a stehna a štíhlý pas. A kladné hodnocení. Ty fotky každopádně nelžou, jak už to bývá u králiku pěkným zvykem, a Lily je celá velmi pěkná. Pro mě také velká exotika. Ta její postava je něco, co jsem nikdy nikde naživo neviděl a nemyslím tím jen v soukromém životě, ale také celkově třeba někde na evropské pláži Boha to jsou křivky! Plus má velmi příjemné jemné vystupování a roztomilý hlásek. Líbí se mi i její tvářička, na které je permanentní hezký úsměv. Beru s ní pussycat masáž, dávám tomuto typu masáže ještě šanci, ale také kvůli tomu, abych měl zaručeně blízký kontakt s jejím pozadím cena 2200 kč.

Uvodní společná sprcha nenabídnuta, z čehož jsem tedy nebyl nadšený, rychle jsem se opláchl, abychom co nejdříve začali. Pasáž na břiše byla hlavně o ruční masáži, která je velmi příjemná. Její doteky jsou plynulé a řekl bych, že promyšlené a profesionální. Její tělo je horké a hebké. Líbí se mi to, ale už tradičně mi chybí víc B2B, dost jím šetřila, tedy ani si nevzpomínám, jestli nějaké bylo.

O otočku mě požádá poměrně rychle. Hezky se usmívá, masíruje mi trup a já jí líbám bradavky, načež vokálne reaguje. Postupně se přesouvá níže a níže. 69ka nastává již po pár minutách po otočce. Masíruji jí ten majestátní zadek, přičemž ho posouvá každou minutou blíže a blíže až do víte čeho… „Pussy polohu“ (jak to nazývám) dlouho nevydržím, Lily při tom krásně vzdychá a souhlasí s mojí aktivitou. Máme stále kopec času, tak už tradičně ležíme a kecáme o životě. Už chápu proč psal xxx něco v tom smyslu, že doufal, že se už Lily k masážím nevrátí. No bohužel nevyšlo. Těm, kteří ji mají vyhlédnutou doporučuji neotálet s rezervací. Nemám takový dojem, že bude na rozvrhu extra dlouho, nepřišla do této země s plánem honit náhodné chlapy.

Na závěr společná sprcha, ale musel jsem o ni požádat. Asi má těch sprch už dost. Jinak masáž proběhla v tom prvním pokoji, kde jsou ta idiotská zrcadla, jedno je za hlavou (k čemu?) a druhé je natočeno tak, že v něm je vidět jen okraj matrace.  No ale konečně se vylepšilo osvětlení, to nad dveřmi je již zneškodněno a před masáží jsem Lily požádal aby více rozsvítila to hlavní nad matrací. Takže to bylo fajn.

Tak opět musím konstatovat, že to byla poněkud blesková pussycat masáž, i když s výrazným erotickým a exotickým nábojem. Bylo to samozřejmě velmi vzrušující. Venku jsem byl na minutu přesně po 60 minutách. Pussycat masáž si ale představuji nějak jako B2B a v úplném závěru s ukončením v 69ce s pussy na nose, nevím, asi jsem mimo s mými očekáváními. Chtěl jsem to porovnat s jinou verzí pussycat v jiném salonu, ale akorát ten den se dané masérce „nedalo“, takže nemám s čím srovnávat. S tímto typem nekulturní masáže tedy asi končím (ale sám se tomu směju ) zbytečně předražená věc. No rozumím, že je to lákavý tahák. Budu možná znít jako hovado, ale myslím, že je to pro masérky, které na to mají kuráž sednout si na ksicht náhodných platících, velmi dobrý deal. Nenadřou se až tak jako při klasické masáži (v pussy poloze toho moc nenamasírují), dostanou za to větší odměnu a ještě si užijí trochu rozkoše no ne? Jakože já jim to určitě přeji.

Celkově hodnotím kladně, i když s odřenýma ušima od stehen Lily je krásná a příjemná. Ať se jí daří!

https://tapky.info/?3623,lily-rabbit-hall-774-910-918-774910918

Lily2-1.jpg Lily-0.jpg

5 2 votes
Hodnocení recenze
3 Komentáře
Nejstarší
Nejnovější Most Voted
Inline Feedbacks
Ukaž všchny komentáře
21 března, 2022 22:56

Možná v reálu ne každá masérka na to má chuť sedět někomu na nose, pravděpodobně také se jim nemusí chtít sedět na nose každému. Také bych ho nechtěl mít u kterékoliv ženy na rtech. Možná by měly upřímně na webu uvádět, zda pussy cat skutečně dělají a neslibovat něco, co potom poskytovat nechtějí.

22 března, 2022 22:08
Reply to  Sktr

přijde mi to trošku naivní myšlenka 🙂 , neřikam že nemůžou existovat vyjímky., holky sou určitě u vytržení když mají zrovna třeba víc pussycat masáží za sebou v kuse, pak to dospěje do bodu že třeba 3. pussycat ten den už ošmelí a asi jim to nemůžeme zazlívat z nějaké lidského neprofi hlediska , za sebe bych dal u všech masérek podle sympatií. Stejně je pussycat primárně výmysl salonu jak udělat víc peněz než to dělat pro klienta.

Last edited 6 měsíců před by Peters32
3
0
Budeme rádi za tvůj názor, napiš komentářx
cs_CZCzech