Ella – Rabbit Hall

Přemýšlel jsem o návštěvě ověřené masérky u králíků a volba tentokrát padla na Ellu.

Své volby jsem nelitoval, jelikož je to opravdu moc hezká usměvavá slečna, prostě wow efekt.

Vybral jsem si 60 min B2B. Čas dodržen s přesahem pár minut door-to-door. Návštěva proběhla v Mánesové, takže společná sprcha přes chodbu. Salon ale není nutné dál představovat. Vše proběhlo ok, jiné zákazníky jsem nepotkal ani na chodbě (což se mi nestalo nikdy) ani během příchodu/odchodu. Cítím však, že provoz salonu je velký. Mám ale rád ten okamžik při návštěvě, kdy seběhnu dolů po schodech a tam již na mě čeká hezká usměvavá slečna ve dveřích.

Společná sprcha nabídnuta a také využita. Přemýšlím někdy, že u některých masérek sprchu na začátku začnu vynechávat, abych se jen rychle umyl a mohl si užít víc samotné masáže. U Elly tohle neplatí, protože mě fakt umyla a už tam to bylo příjemně kontaktní.

Průběh masáže byl dle obvyklého scénáře, tj. začátek na břiše, otočka někdy cca v polovině (asi, na hodiny jsem se díval zapomněl). Pocit GFE jsem měl, i když ne tak velký, zažil jsem zkrátka větší a zde jsem si víc uvědomoval, že je to jen hra. Je to ovšem ok, možná je to i o tom, že jsem si to prostě víc sám uvědomoval a přístupem masérky to nebylo. Vlastně to nikdy předem ani neočekávám a beru to jako bonus, který mě příjemně překvapí, ale když není, tak si to uvědomím až zpětně doma. Nicméně, B2B a mazlení bylo hodně, takže jsem rozhodně spokojený. Řekl bych, že v určitou chvíli v části na břiše docela i přitlačila, což u tohohle druhu masáže je podle mě zbytečné plýtvaní energie.

Dotyky jsou v pohodě, ale byl jsem raději víc opatrný a decentní. Masáž podstatné partie byla trochu víc energická, v tomto případě ale šlo o dobře využitou energii, protože u mě to takhle funguje víc.

Opakování ano, ale asi se momentálně blížím volbě jiné masérky na častější opakování a objevování dalších nepoznaných. Ellu ale rozhodně doporučuji. U této dívky se mi zdá, že když je to u ní super, tak to je i nějakou vzájemnou sympatií, možná i jejím vnitřním rozpoložením v ten den. Dávám slečně kladného smajlíka.

https://tapky.info/?3367,ella-rabbit-hall-774-910-918-774910918

Ella-0.jpg Ella3-1.jpg

3.7 3 votes
Hodnocení recenze
0 Komentáře
Inline Feedbacks
Ukaž všchny komentáře
0
Budeme rádi za tvůj názor, napiš komentářx