Viky – SexNo1 Privat

Věk: 27
Výška: 174
Váha: 57
Prsa: 4
Barva očí: modré
Barva vlasů: blond
Délka vlasů: dlouhé

Tel: 601 101 909 nebo 606 588 474

Předem upozorňuji, že je to moje první recenze. O podniku tu bylo řečeno mnohé. Bedlivě jsem si vše předem pročetl, ale touha poznat krásnou holku byla silnější. Jedná se o Slovenku, která do Prahy dojíždí párkrát do měsíce, tak musíte sledovat jejich web a zavčasu se objednat.

Domluva, příchod: Domluva je přes operátorku po telef. nebo WhatsAppu bez problémů. Dohodnutý čas dodržen. Privát pěkný v novostavbě (přestěhovali se z Vinohradské). Zvonek dole u dveří, průchod recepcí s obsluhou (dědek co se občas zeptá kam jdete – ehmm) a alou do výtahu. Po dalším zvonku u dveří samotného privátu konečně na místě.

Přivítání, ceny, akce: Po otevření dveří, v kterých nikdo nestojí 🙂 vstoupíte, dveře se zavřou a za nimi hle – nádherná kočka – nekecám!! Hezká, milá tvářička, blond dlouhé vlasy, modré oči, super silikonové kozy (pěkně udělané, skoro jako přírodní) a dlouhé nohy. Za mě hned na úvod 100% spokojenost. Nyní to horší, ale přiměřené nabídce, cena. Půl h. ani moc nenabízí, ale bylo by to cca 2K. Tzv. balíček (líbání, orál bez) na hodinku 3K – beru to. Akce super, klasický trojboj, využity všechny nabízené balíčky, výstřik, spokojenost, odchod. Jsou tu dost přísný na dodržování času (od příchodu k prvnímu zvonku až po odchod za dveře privátu, vše musí být ve stanoveném čase).

Zhodnocení: Fotky na webu 100% pravé (jen bez tetování, kterého není až tolik – mně se líbilo), nádherná kočka s milým GFE přístupem. Určitě bude opáčko.

https://tapky.info/?3954,viky-sexno-1-601-101-909-601101909

viky1-0.jpg viky2-1.jpg viky3-2.jpg

3 1 vote
Hodnocení recenze
0 Komentáře
Inline Feedbacks
Ukaž všchny komentáře
0
Budeme rádi za tvůj názor, napiš komentářx