Miya-Candy Shop Massage

Do tohohle salonu jsem zamířil po přečtení recenzí tady na Ťapkach.
Do salonu jsem přišel na čas a venku jsem čekal asi 6min. V salonu se zapomněl nějaký klient, tak jsem přešlapoval venku.Ale žádná tragédie to nebyla,jen to nějak asi nikdo z Nás nemá rád.
Holka je pěkná, drobná,prsa maličká.Ja takové masérky rád,takže jsem byl na první dobrou spokojen.
Společná sprcha nebyla nabídnuta, což mě mrzelo.Asi už byla za celý den vymydlená dost. (přišel jsem večer)
Masáž na břiše byla taková normální, spíš patlání oleje.Prostě masáž.
Otočka na sebe dala dost čekat cca.45min.Masérka bohužel není moc sdílná a spíše než mluvení se věnovala masírování,sáhnout na sebe nenechá jen na zadek.Takže vy co vyžadujete doteky máte smolíka.
Naštěstí honitba splnila to proč jsem tam šel. Ale celkově jsem byl v celku rozčarovaný a nevěděl jsem co si myslet.Jsem zvyklý na něco úplně jiného. Možná jsem se jen masérce nelíbil, byla unavená nebo špatná konstelace hvězd,ale na tuto masáž prostě nebudu vzpomínat jako na super zážitek,což mě mrzí,jelikož se mi masérka fakt líbila.
Dávám 6bodu z 10.
A příště raději půjdu na jistotu.

https://www.tapky.info/?3869,miya-candy-shop-massage-773-667-250-773667250

E34D75A0-CC8A-49E5-90BC-597DE599957D.jpeg

3.1 7 votes
Hodnocení recenze
4 Komentáře
Nejstarší
Nejnovější Most Voted
Inline Feedbacks
Ukaž všchny komentáře
16 února, 2022 15:02

Jakou masáž a čas sis zvolil?

16 února, 2022 15:33

Docela mě tato recenze překvapuje. U Miy jsem osobně nebyl, a ačkoliv nemá moc recenzí, tak ta předchozí zní úplně opačně a také jsem na ni slyšel chválu i od jiné masérky. Z druhé strany, u těchto služeb je podle mě potřeba počítat i s tímto. Ani psycholog nemusí být vždy dobře naladěný na svého klienta a ačkoliv pro toho klienta může být takové sezení nepříjemnou zkušeností, nemusí to znamenat, že to ten psycholog dělá vždy špatně. Práce s lidmi má prostě svá specifika, ať už v běžných pomáhajících profesích nebo v erotických službách apod. 😉Já chodím např. ke špičkovému zubaři se skvělým přístupem, který ale jednou také zrovna neměl náladu – práci odvedl skvěle, ale měl kecy 😀

16 února, 2022 17:39
Reply to  Jenbonbon

souhlasim já měl u Miii ted nedavno tak velmi dobry zažitek, co v tom je těžko říct může to byt fakt aktualní nalada maserky příp i menší sympatie.. s obojim nemame moc šancí něco udělat, samozřejmě občas částečně… ale když to tam neni tak se s tim občas fakt hnout nedá… (vzaj. doteky byly v pohodě u mě , v rámci normy)
ale profi standart by měl být vždy nějaký ..

Last edited 1 rok před by Peters32
4
0
Budeme rádi za tvůj názor, napiš komentářx