roxx88

Kombinace místních recenzí a moje nálada na hubenou, zajímavou a pokérovanou holku, co se nechá dle vlastních slov podráždit na mandlích jako v pornu mě přiměla zahájit domlouvací seanci se slečnou.  Jak již bylo zmíněno, po whatsapp komunikace perfektní, jen časově to s ní naladit chce trpělivost – nemám moc času, tak jsem ji vždy na rovinu napsal, že pokud neví kdy přesně přijede, necháme to na jindy, což se několikrát opakovalo, než se zadařilo.

Objednávám půl hodiny s OB. Před vlastní akcí uběhne ještě tak 20 minut, kdy konverzujeme, na střídačku jdeme do sprchy a pak na věc. Nechci se připravit o žádnou zábavu, tak nechávám jí, at řekne, co můžu a co umí. Začínáme vleže, jede fakt na doraz, po chvíli říká, že jí bolí za krkem, do toho házíme vtipy o tom, co by těm krčním svalům řekl fyzioterapeut, reaguje přítomně a pohotově. Vystřídáme ještě pár poloh kouření, a jdeme na sex zezadu, chci si prohlédnout její kérky na zádech a užít ten malej zadek. Zakončení chci ještě blowjobem, kdy se jí po nějaké době daří. Odchází vyplivnout, já jdu do sprchy, prohodíme pár vět, vtipů a loučíme se.

Závěr: spokojenost, slečna má profi přístup, dovede navodit pohodovou atmosféru a dostát tomu co slibuje. Vzhledem k vyznění inzerátu jsem se těšil na trochu zvrhlejší porno přístup, což se nedostavilo, ale i tak spokojenost.

https://www.tapky.info/?1817,amateri-roxx88-608-431-384-608431384

3.5 4 votes
Hodnocení recenze
0 Komentáře
Inline Feedbacks
Ukaž všchny komentáře
0
Budeme rádi za tvůj názor, napiš komentářx