Emily – Luxury

Nejprve slovo o salonu, šel jsem tam podle google map, ale chvilku mi ve tmě trvalo najít ten podnik, je tam nenápadné číslo 29 nad malýma dveřma. Pokoj, na kterém jsem byl, je celkem prostorný, dobře osvětlený, byla tam i sprcha (nejen kout, ale taková „dlouhá“), nebyl žádný problém s nastavením teploty (myslel jsem si, že to je samozřejmost, ale po několika zkušenostech chápu, že někde s tím problém být může). Nevím jak je to se zvonkem, volal jsem jim na telefon.

Otevřela mi Emily, jelikož to bylo blíž k večeru, v obličeji byla trooošku kyselá (možná mě klame paměť). Řekl jsem si, a do p#@&*e, to bude ale nuda. No, nebyla. Odvedla si mě na pokoj, zmiznula tam, kam pravidelně mizí masérky v takových situacích (cca 3 min) a jde se do sprchy. Nestihl jsem ani prolomit led, jak se ke mně tiskne těma balónkama, usmívá se a vzdychá, navzájem se myjeme, párkrát zajede i mezi nohy. Jdem ven, lehám na futon a povídáme si o něco víc. Je povahově podobná Elle z Rabbitu tím, že dokáže být žensky hravá a pomatená, ale dá se s ní povídat i normálně kamarádsky. Navíc je odsud, takže jazyková bariéra neexistuje. Vzhledově fajn, myslím že jsem jí zastal v momentu, kdy cvičila o něco míň (ve srovnání s fotkama), ale ne žádnej deal-breaker, furt byla moc pevná.

O otočce nemluvím, protože se snažím masáž trochu řídit sám a zjistit i co se líbí tý holce. Nečetl jsem zákoník salonu, ale i když nic „odvážně nelegálního“ jsem nezkoušel, je poměrně ochotná. Jde z ní pocit, že jí zajímá, co máte na mysli a co chcete provést. Zase asi nebude mít problém Vás poslat hodně daleko když budete vlezlý. Celkově masáž super, není to rozpatlávačka a snaží se všechno střídat, ale znovu, myslím že je ráda, když jí poradíte a řeknete co máte rádi. Je celkem kamarádská a ta atmosféra pro takovou diskuzi tam je.

Společná sprcha po, zase kontaktní a jde se platit. Platím, obejmeme se a jsem venku. Šel jsem rovně místo toho, abych odbočil tam, kde jsem měl, takže masáž splnila svůj účel. Určitě můžu Emily doporučit.

https://www.tapky.info/?3629,emily-masaze-luxury-605-958-304-605958304

emily.jpeg

3.6 9 votes
Hodnocení recenze
0 Komentáře
Inline Feedbacks
Ukaž všchny komentáře
0
Budeme rádi za tvůj názor, napiš komentářx
()
x
cs_CZCzech