Masáže

Amélie – Studio Le Velour

Výhra v soutěži za recenzi. Jelikož jsem byl vylosován jako poslední v pořadí, tak jsem musel počkat který salon na mě zbyde. A protože Nirvana Masáže nabízely nejdražší cenu a RH s Infinity jsou tu známé a oblíbené salony, tak bylo celkem jasné, že na mě zbyde Le Velour (ne že by mi to vadilo) a tak se i stalo.

Normálně se objednávám telefonicky, ale tady jelikož šlo o masáž zdarma, tedy z toho pro salon nekoukal žádný zisk, tak jsem se neodvážil zavolat a raději jsem napsal SMS Z masérek jsem si vybral Amélii, která byla postavou nejblíže mému ideálu. Po objednání jsem se podíval do rezervačního systému a můj zabookovaný termín skutečně zmizel, takže to vypadá, že to vychytali a mají tam jen volné termíny. Takže tady palec nahoru.

Asi každému se někdy stalo, že přišel na masáž a masérka vypadala úplně jinak, než si ji představoval z fotografií. S Amélií se vám tohle zaručeně nestane, protože si je na fotkách velmi podobná. Dokonce tak, že když jsem asi půl hodiny před masáží zevloval po náměstí, tak jsem v kolemjdoucí dívce jednoznačně identifikoval Amélii (což se mi vzápětí potvrdilo, když zamířila k domu, v němž salon sídlí).

Amélie mě přivítala ve spodním prádle, ale narozdíl třeba od Jenny měla přes něj cudně přehozený župánek. Zavedla mě hned do prvního pokoje, kde jsem byl i minule s Jenny. Pokoj je velký a bylo v něm i dobře vidět, jak se zde poslední dobou objevují stížnosti na tmu v pokojích, tak v tomto salonu s tím problém není. Poté jsem byl doprovozen do sprchy, ale umyl jsem se sám. Ve sprchovém koutu na stěně od minule přibyla cedulka, kdy byla asi ve čtyřech bodech shrnuta pravidla chování na masáži. Přišlo mi to jako dobrý nápad, v té sprše si toho všimne každý a vyzní to určitě lépe, než kdyby ta pravidla zazněla z úst masérky. Zároveň to nebylo psáno nějak striktně či mravokárně, spíš jen taková doporučení, jak se chovat, aby masáž proběhla k oboustranné spokojenosti.

Po návratu už měla Amélie dole župánek, ale narozdíl od Jenny, která mi předvedla striptýz, tak tady šlo spodní prádlo dolů až když jsem ležel na břiše. Jak jsem chválil pokoj, tak malou výhradu bych měl k zrcadlům, to u hlavy je OK, ale po stranách není na jedné straně zrcadlo vůbec a to na druhé straně je situované tak, že vidíte tak maximálně nohy. Zřejmě se počítalo s tím, že matrace bude blíže ke středu místnosti, ale ona byla téměř přiražená ke stěně a bohužel zákon odrazu světla je neúprosný.

Po celkem nezajímavé části na břiše přišla celkem brzy otočka, ne sice tak blesková jako u Jenny, ale určitě před polovinou masáže. Po otočce spíše taková GFE masáž se spoustou mazlení a tulení, pohledy do očí, nos na nos, okusování ucha a tyhle věci. Ne že by to bylo špatné, ale čekal jsem, že to přejde v nějakou trochu větší jízdu, ale kromě toho, že ho Amélie párkrát vzala mezi prsa, se nic moc nedělo. Konec už byl lepší, našteloval jsem si Amélii do různých poloh, v jejichž rámci jsem jí mohl líbat zadeček nebo i bradavky. Po úspěšném finále mi Amélie ještě namasírovala záda. Čas dveře – dveře asi 1:15 hod.

Hodnotit budu neutrálním smajlíkem, masáž určitě nebyl žádný průšvih, přístup Amélie fajn, ale přece jen tomu chyběla lepší gradace a takové ty wow momenty, které umějí třeba holky v Králíkárně. Navíc mi přišlo, že jsme si ne úplně sedli, sice Amélie určitě není žádná blbka, se kterou by se nedalo povídat, ale prostě každý jsme byli malinko jinde a načatý rozhovor se většinou po pár větách zadrhl. Nicméně pokud si chce někdo odpočinout od dračic typu Barbara a užít si něžnou pohodovou masáž, kde ale masérka rozhodně není žádná netykavka, tak mohu Amélii klidně doporučit.

https://tapky.info/?3832,amelie-studio-le-velour-777-317-249-777317249

AME.png

3.4 7 votes
Hodnocení recenze
0 Komentáře
Inline Feedbacks
Ukaž všchny komentáře
0
Budeme rádi za tvůj názor, napiš komentářx