Alisa Rabbit Hall

Zdravím vespolek,

minulý týden jsem navštívil slečnu Alisu z masážního salonu Rabbit Hall a podělím se s Vámi o svůj zážitek. Jak už většina z Vás ví,  salón otevřel novou pobočku ve Vinohradské ulici. A konečně je na pokoji sprcha, což tedy opravdu velmi kladně oceňuju. Jen sprchovat se tam ale nechodíme a tak ke slečně Alise. Přivítala mě zabalená jen do ručníku a hned po zavedení na pokoj mě požádala ať chvíli počkám, že ještě vyprovodí předchozího klienta. Je z toho vidět, že v RH je opravdu šrumec a  delší přestávky mezi jednotlivými navštěvami by rozhodně pomohly. Po asi 5 minutovém čekání se Alisa objevila s omluvou, pitím a bonbóny. Alisa má velkou výhodu, že je velmi komunikativní a příjemná  holka a tak jsem na to krátký čekání rychle zapomněl. Zeptal jsem se jí jaké masáže dělá ráda a protože hned zmínila  pussycat tak jsem si tuto masáž vybral.

Pak jsme šli spolu do sprchy, kde mě celého umyla. Po ulehnutí na matraci mě překvapila, že sama od sebe zvýšila intenzitu osvětlení se slovy ať na sebe lépe vidíme. V minulosti jsem se setkal spíš s opačným přístupem, kdy slečna spíše preferovala tmu. Samozřejmě s více světla jsem mohl pozorovat lépe její tělo v zrcadle a viděl jsem krásné tělo mladé  černovlasé holky. Začala ruční masáží a pak masírovala i celým tělem. Podle mě jsou některé masérky v RH lepší, ale Alisa všechno nahrazuje přístupem a dobrou náladou. Po přetočení na břicho pokračuje B2B masáž a já se můžu svými dotyky více zapojovat. Žádné dotyky nejsou odmítány a končíme  v pozici 69, kdy mě Alisa ještě povzbuje a vzdychá. Po vyvrcholení se spolu dál tulíme a mluvíme o všem možném. Následuje znovu společná sprcha a zjišťuji, že hodina uběhla neskutečně rychle. Po zaplacení, přichází milé rozloučení s pusou a přáním ať se brzy vrátím.

Hodina s Alisou se mi vážně hodně libila a nejvíc to asi ilustruje i fakt, že po ochodu ze salónu přejdu ulici se zaparkovaným autem a po procitnutí se musím k auto  vracet:)

https://tapky.info/?3802,alisa-rabbit-hall-774-910-918-774910918

3.2 13 votes
Hodnocení recenze
0 Komentáře
Inline Feedbacks
Ukaž všchny komentáře
0
Budeme rádi za tvůj názor, napiš komentářx
cs_CZCzech