Nikol – Rabbit Hall

tel. 774 910 918

https://tapky.info/?3550,nikol-rabbit-hall-774-910-918-774910918

Úvod:

RH podruhé. Minule se mi to s Terkou tak líbilo, že jsem v krátké době musel zajít podruhé. Terka ten den nebyla, tak jsem bral Nikol, tentokrát na nové pobočce na Vinohradské. K objednání využita on-line rezervace, krátce po rezervaci přišla drobná korekce času, kterou jsem akceptoval a těšil jsem se, co bude. A bylo to, minimálně stejně dobré, ale nepředbíhejme.

Parkování jako minule v Polské ulici a ve smluvený čas na značce, tedy u vchodu. Podobný zvonek, stejná otázka, stejná cesta do suterénu, stejně usměvavá holčina, která mě zve dál. Ukrajinský přízvuk je znát, ale komunikace naprosto v pohodě. To bude jízda, a byla…

Akce:

Nikol je moc pěkná, parametry odpovídají. Prsa nádherná, rty přifouknuté, ale mě je to vlastně naprosto jedno. Nikol je živel, když si sednete, je to super. A my jsme si sedli…

První co oceňuji, jsou prostorné sprchy přímo na pokoji. Společná sprcha nabídnuta před i po, využito. Cítil jsem se jako opečovávaný král. Opravdu, to jsem (zatím) jinde nezažil.

Pak začala jízda. Vzal jsem mix na hodinu. Nikolka na mě cvičila, až jsem si říkal, jak to může celý den zvládat. Kolikrát jsem měl hodně na krajíčku, ale Nikolka vždy věděla kdy přestat a držet mě ve správných otáčkách. Doteky povolené všude, dovnitř nee, ale držet to mladé tělíčko v rukou… Super.

Po akci se hezky přivinula. Pokec jeden z nejlepších  přes částečnou (minimální) jazykovou bariéru. Pak už jen druhá společná sprcha, rozloučení a ven do mrazivého velkoměsta. Čas dodržen plus mínus na minutu.

Celkový dojem a doporučení:

Super zážitek, jinak to nemohu nazvat. Docela nechápu, jak mohla mít nějaké záporné smajlíky, asi se zlepšila a šla do sebe. Jinak nevím… Jeden velký palec nahoru.

Placeno: 1 600 Kč/hod za mix po akci.

Doporučení: Jednoznačně. Buďte na ní prosím hodní, ať nám vydrží, je to přeci jenom ještě kotě.

Opakování: Nepochybujte…

Celkové hodnocení: Rozesmátějšího jsem ještě nedal.

NikolTe2.jpg

3.8 16 votes
Hodnocení recenze
7 Komentáře
Nejstarší
Nejnovější Most Voted
Inline Feedbacks
Ukaž všchny komentáře
28 prosince, 2021 20:19

dejte chvilku pauzu té Nikol 🙂 nebo se umasíruje 😀
spíš doufam že sama Nikol pozná kdy si dát pauzu aby to na ni nebylo už moc 🙂

28 prosince, 2021 20:36
Reply to  Peters32

To je holka šikovná ta to bez problémů zvladne 😊

28 prosince, 2021 20:34

V Rabbitu se snad dává něco zadarmo ne ? 😀 Taková lavina recenzí. Já se tam snad zase budu muset jít podívat 😀 ❤️

28 prosince, 2021 23:26
Reply to  Geronimo

Zadarmo se rozdávají úsměvy, za peníze pak masáž, jejíž průběh mi plně vyhovuje. Občas to nedopadne dle recenzí úplně dobře, pokud je svlečna nová, nebo pokud někdo svlečně hodně nesedne. Ale za sebe říkám, že to je velká výjimka a to jsem navštívil většinu osazenstva.

V jiných salónech je to přeci jen loterie, případně mi ten produkt nevyhovuje. A tak než chodit experimentovat jinam chodím tam, kde je mi dobře. Ale každému nám vyhovuje něco jiného, takže co je pro mě ideál může být pro jiného tragédie … .

29 prosince, 2021 16:40
Reply to  LanceArmstrong

No ona kralikarna je teď mainstream…a to nemyslím špatně , sedne to tam skoro každému si myslím 🙂

29 prosince, 2021 16:59
Reply to  Peters32

Ja furt cekam, jak ostatni salony zareaguji ( akce, nove typy masazi, snizeni cen…) a ono zatim nic, asi maji vsichni dost nebo ja nevim 🤣

29 prosince, 2021 19:45
Reply to  Birliban

nedočkáme se asi, tahle sorta ve většině případů nemá moc byznys myšlení , prostě shrábnout prachy a nějak to pojede, oni mají pocit že to nemohou moc ovlivnit podle mě a dokud někdo chodí tak do toho nebudou investovat/překotně vymýšlet dokud budou v plusu… (přitom se krásně na příkladu pana Králíka ukazuje že kdo se snaží a dá tomu koncept + má nějakou vytrvalost že mu to časem začne fungovat )

Last edited 8 měsíců před by Peters32
7
0
Budeme rádi za tvůj názor, napiš komentářx
cs_CZCzech