Alisa -Rabbit Hal

Salon RH se těší všeobecné oblibě i já to tam mám rád, byt navštěvují více míst a nepatřím mezi ´tvrdé jádro´ .

Alisu ještě nikdo z mnou nepochopených důvodů nerecenzoval (možná ji chtěj všichni pro sebe :-D). Takže budiž to vánoční ´dárek´ ´komunitě´. Rovněž píši aby jste na ni byli hodní pokud za ní půjde a pokud náhodou nebudou vzájemné sympatie tak aby jste striktně drželi roli gentlemana, pokud chceme aby takové holky byli pořád své, vydrželi nasazení a dělali to v rámci možností od srdce měli bychom je ušetřit nepříjemných chvilek :-). Nebyl jsem za ní naposled takže pokud se doslechnu nějaké špatné věci tak si mě nepřejte 😀 😀 . Ale vlastně si myslím že by bylo i dobře lehce odlehčit holkám , které vypadají že nemají chvilku volnou.

Předně fotky je zvykem že z fotek je potřeba trošičku ubrat aby člověk dospěl k reálu . Zde u Alisy i když ji nafotili znovu je to naopak, Alisa je přirozeně krásná, mně se líbila hodně. Míry na webu budou sedět s tím že je hezčí než z fotek. S přirozenou kráso jde ruku v ruce i přirozené a upřímné chování aspoň u mne tomu tak bylo :-). Pokud mi holka neodkýve první, poslední a je mi sympatická tak tím naopak u mne stoupne.

K průběhu musím jen napsat že jsem byl velmi spokojený, byt pro toho kdo hledá nějakou velkou jízdu doporučím jiné v čele se Sofii. Kontaktní slečna je .. asi tak v rámci standardů RH takže pokud si budete sympatičtí tak to může být super. Dosti B2B  Tady bych možná napsal že pokud tam ty sympatie nebudou možná dostanete asi míň než u jiných. Chce se mi věřit že u mne to byli sympatie reálné a jestli ne tak to nehodlám zjišťovat jak už sem tu jednou četl.

Doporučení jasné a široký úsměv,  snad pokud jste horňáci tak se nemůže Barbaře, Elle či Nikol rovnat a u zmíněných je to větší jízda ..byt k jejím prsům nemám námitek 🙂 .

https://www.tapky.info/?3802,alisa-rabbit-hall-774-910-918-774910918

AlisaNew5.jpg

2.9 11 votes
Hodnocení recenze
6 Komentáře
Nejstarší
Nejnovější Most Voted
Inline Feedbacks
Ukaž všchny komentáře
25 prosince, 2021 02:14

Alisa je krásná, úžasná holka, a za mě je to s ní pokaždé velká jízda. Doporučuji zkusit s ní nuru, je to stejná jízda jako s olejem, ale gel se snadno umyje ve sprše …. .

25 prosince, 2021 10:00

Yкраїнка?

25 prosince, 2021 11:20
Reply to  Sktr

Nikoliv, země Alexandra Vinokourova. VINO ATTACKS!

25 prosince, 2021 12:04
Reply to  LanceArmstrong

Hmm brunetka z drsné stepi, velmi lákavé, zatím jsem nepotkal nikoho s touto národností, škoda, že jsem tuto slečnou furt přehlížel :/

6
0
Budeme rádi za tvůj názor, napiš komentářx
cs_CZCzech