Bella – Studio Le Velour

Jak pomsta chutná nejlépe zastudena, tak recenze se mají psát zatepla (v tomto případě doslova)..

Na tento salón jsem narazil dost náhodou a to na AM, kam jsem si napsal o nějakou drobnou informaci, ze zvědavosti. Jaké bylo překvapení, když jsem dostal souvislou, věcnou odpověď bez gramatických chyb, což není úplně obvyklé a zaujalo mne to tak, že to vyústilo v téměř okamžitý odjez směr masáž.

V prvé řadě nejprve velmi oceňuji prostory. Potrpím si na pěkné prostředí a v tomto podniku to bylo splněno naprosto bez výhrad a to včetně takových „drobností“, jako čistého a dostatečně velikého ručníku (a „nevypelichaného“). No a samozřejmě, což je nejdůležitější, tak šlo především o Bellu, která mi byla doporučena. „Nekecala..“ (nekecalo doporučení od paní majitelky) velmi hezká, příjemná a milá už při vstupu. Sice byla cítit lehká počáteční ostražitost, ale to je asi pochopitelné. Zřejmě nic nevynechala. Řekla, kde si odložit, předala ručník, dovedla do koupelny, vše velmi přirozené a příjemné. Samotná masáž uvolněná, krásná, vzrušující a „holka“ pro to má přirozený cit (naučené, „nedobrovolné“ chování poznám). Opravdu hodně šikovná ve všech směrech. Samotná masáž proběhla beze slov, užíval jsem si to. Po masáži přišlo „dojezdové“, iniciativní masírování rukou s povídáním, což bylo nadmíru příjemné a s Bellou se krásně povídá. Bylo veliké a příjemné překvapení, že i ona je inteligentní a dá se s ní opravdu rozumně mluvit. Za mne jednoznačně veliká spokojenost bez výhrad a myslím, že se nechám rád zase zlákat.

Pokud bych měl naplnit i žádost o námět na případné zlepšení, tak snad jediná věc.. Samozřejmě nevím, jaké jsou obecné zkušenosti s klienty, ale platba předem bere trošku prostor pro případné „dýško“. Na začátku (a především při první návštěvě) by to bylo (od klienta) až nerozumné a po masáži už by to vyznívalo (doplácení dýška) divně. Když to převedu do demonstrace čísly, nikomu nebude trapné dát masérce 2700 místo 2500, ale bude mu trapné po masáži předávat 200, např. Možná je to nepodstatné, ale možná by i malá částka navíc udělala masérce radost. Rozhodně ale neposoudím, jestli by to vyvážilo riziko možnosti příchodu idiota (byť v poměru 1:10), který by předchozí navýšení smáznul.. To je ale detail, abych se vykecal.

Paní majitelce v každém případě moc děkuji za komunikaci a „donucení“ (v dobrém) k akci, která se ukázala, jako nejlepší nápad.. A samozřejmě Belle, která se o skvělý zážitek zasloužila nejvíc.

(dohodnuto 90min/2.500,-, čas dodržen, možná dokonce přetažen – je to zkrátka pro ty, kteří oceňují kouzlo masáží a dostanou za to rozhodně i pocit, že se je nikdo nesnaží obrat)

(Bella – krásná zrzka, uvedených 19 let +- koeficient, 168/52 sedí, štíhlounká, pevná, parádní postavička.. )

https://tapky.info/?3842,bella-studio-le-velour-777-317-249-777317249

2.8 12 votes
Hodnocení recenze
3 Komentáře
Nejstarší
Nejnovější Most Voted
Inline Feedbacks
Ukaž všchny komentáře
Admin
Active Member
10 prosince, 2021 17:30

Tak teda za tepla. Recenze pekna ale trosku mi vadi ze celkem recenze obsahuje 440 slov a na samotny popis (toho nejdulezitejsiho co vetsinu z nas zajima) masaze si pouzil pouhych 31 slov 😭
Takze pokud bude nejake priste tak se zkus polepsit, kdyz uz ses takovej spisovatel tak bys mohl podrobneji popsat i masaz 😉 Pro Bellu nam to muzes napsat do komentare jestli chces 😉

10 prosince, 2021 18:07
Reply to  admin

Tak to se divím, že jsi za něco podobného ještě nezjebal mne… 😀

Admin
Active Member
10 prosince, 2021 20:31
Reply to  Aladar

Dlouha recenze je v pohode, me tam chybi trosku podrobnejsi popis akce 😉

3
0
Budeme rádi za tvůj názor, napiš komentářx
()
x
cs_CZCzech