Masáže

Kira – Rabbit Hall

Slečna Kira mi připomněla – nepamětníci prominou – Vanessu z téhož salónu tak rok zpátky. Měl jsem podobný dojem, fotky slibovaly dračici a na první dobrou se ten dojem nedostavil. Je fér ale přiznat, že sotva odhodila župan, nebylo pochyb o tom, že její fotky jsou opravdu její a k*rva aktuální. Navíc pozice, které se jala provádět a hlavně předvádět zase měly ke slušnému vychování asi tak daleko jako zarputilý antivaxer k očkovacímu centru. Tady bych ocenil zejména překrásnej zadeček, kterej se rozhodně nestyděla důkladně vyšpulit do zrcadla. Start to byl ostrej, až po mě v matrací skoro zbyla díra. Jenže jak šel čas a přibývaly i fakt zajímavé kreace, místy akrobatické, erotično šlo dolů.

Nevím, jestli jste někdy sledovali závody v gymnastice a kladli si otázku, jak se asi cítí to gymnastické náčiní… Já osobně ne, ale po masáži mám docela jasnou představu, jak si připadá ten kůň nebo kladina, na kterých se ty dech beroucí výkony odehrávají. A ruku na srdce, pocit to byl sice zajímavý, ale ne úplně takový, jaký bych si představoval na erotické masáži. Chvílemi se zdálo, že slečnu víc zajímá její vlastní obraz v zrcadle než to, jaký má tohle konání efekt. A řekl bych, že žádoucí efekt téhle kratochvíle je, když má klient iluzi, že se to celé děje kvůli němu a ne, že se nedopatřením stal podložkou pro gymnastickou exhibici.

To bylo řečeno trochu příkře, každopádně bych doporučil méně gymnastiky a více kontaktu, aby ta divočina byla s tím správným prožitkem – kdo zažil hurikán Barbara, tuší, o čem mluvím.

To samé platí i pro závěrečnou hru na honěnou. Opět ekvilibristický výkon, BTW některé hmaty opět připomínaly zmiňovanou Vanessu (i když Kiru bych ohodnotil výš, co se týká techniky), ale zase trochu neosobní (tam by zvítězila zmiňovaná Vanessa).

Dole zákaz, resp. bez šance dosáhnout, tak jsem to ani nezkoušel. Což není ten hlavní problém. Jak jsem se vyjádřil už několikrát, erotika se dá dělat i bez prstokladu, jen je potřeba tu atmosféru lépe poštelovat.

Při hodnocení jsem na vážkách. Kdyby to někdo pozoroval zvenku, tak by řekl, fakt hustý a skvělý. Bylo tam všechno, krásný tělo, sexy pózy, dokonce vzdychání – a vy víte, že jsem na tohle vysazenej – jenže tak nějak s odstupem, pro mě bez tý správný šťávy (index uvěřitelnosti nižší). Přitom povídání se slečnou výborné, oceňuji kvalitní češtinu i smysl pro humor. Kdyby se z toho pokec, alespoň část souznění přeneslo na matraci, klidně i na úkor gymnastiky, bylo by to na plný počet bodů. Takhle ač objektivně by se smajlík usmíval, tak subjektivně u mě lepší neutrál. Ale jsem zmlsanej, tak si tam dejte veselýho smajlíka.

Závěrečným slovem bych rád řekl, že Kira svou práci dělá poctivě, je to milá holka a jistě má celou řadu fanoušků. A já je plně respektuji. Jen jsem se snažil popsat, že já na masáži hledám něco trochu jiného. Na druhou stranu, kdo se rád dívá a potrpí si na geniální choreografii prováděnou dokonalým tělem, tak tady bude spokojen maximálně!

https://www.tapky.info/?3677,kira-rabbit-hall-774-910-918-774910918

kira_12.jpg

4.8 5 votes
Hodnocení recenze
5 Komentáře
Nejstarší
Nejnovější Most Voted
Inline Feedbacks
Ukaž všchny komentáře
26 listopadu, 2021 21:15

je to holt pořád dokolečka… každej máme svůj oblbený přístup/způsob masáže a co se líbí mě nemusí oslovit kolegu 😀 , proto je i dobře jistá rozdílnost recenzí
(a to neberem v potaz subjektivní věci jako aktuální nalada maserky , sympatie…
občas bych chtěl vidět do hlavy těch holek co je ještě ‚hra´ a co třeba už ne 😀
ale druhou pulku roku sem se přistihl že jsem v hodnocení možná mírnější než dříve asi měkknu 😀 😀 a taky se mi už dloho nestala fakt blbá masáž

26 listopadu, 2021 21:49
Reply to  Darkmoon

některý klamou tělem 😀 pokud to není očividné jako recenze candyshop, Nirvana ak některé holky vypadají zasněně/zaujatě že se to da splest i s unavou 😀 , nebo se snaži zapojit to co si četli třeba o tantře kde je to taky o něčem trochu jinym 😀
, rovněž občas tipuju jestli se ji skutečny ty vzajemné doteky líbí nebo to jen hraje ( jak kde. a samozřejmě občas to je zřejmý)
ale herectví do míry když to není okaté k tomu patří holt 😀

Last edited 2 let před by Peters32
26 listopadu, 2021 22:02
Reply to  Darkmoon

nebo si dávat mikrospanky když leži ona.., jako parkrat za karieru už sem si taky myslel že usla , ale zatim sem tedy budit princeznu nemusel 😀

5
0
Budeme rádi za tvůj názor, napiš komentářx