Isabella – Angels masáže

Fotky úplně neodpovídají. Budí dojem luxusní latino kočky. Isabella, která vám přijde otevřít, je slečna se známou, provařenou tváří, kterou známe z internetu, dříve dělala na privátech i točila porno (Isabella Chrystin). Je snědá, jakoby míšenka s přidrzlým výrazem. Také hezká, ale jinak. Nyní se dala na masáže. Fotka je pravdivá v tom, že jde o snědou holku, ale slibuje trochu jiný typ. Je to fotka jen ilustrační. Chápu, že má chránit její pravou identitu.

Komunikace extravertní, rádoby žertovná, klouzající po povrchu – ale nemám s tím problém, nechodím si sem pokecat. V úvodu upozorňuje, že jim v pokoji smrdí odpad (haha).

Masáž začíná jemně od nohou, umí se naladit, je to fajn, ale ani to nemá grády. Body to body to moc není, spíše prstíky a rukama. Chybí mi větší kontakt s jejím krásným snědým tělem a plnýma kozama (5tky?). Když jí sáhnu na prsa, reaguje „nezlob“ a sundá mi ruku. (haha). Několikrát se ptá „nespíš už?“ (haha) (Pravda je, že je pozdě večer a jsem unavený). Celé je to jemné, oddalující plný kontakt na konec. Přijde opravdu konečně něco mimořádného? Kdy se to rozjede? Pořád jakoby to mělo teprve přijít, jakoby mě napíná. Nakonec orgasmus proběhne, není to špatné, je šikovná, umí to, ale nevím, něco tomu chybělo… Víc napínání než obsahu. Jako kdyby to něco slibovalo, ale to slibované nepřijde.

Hodnotím jako standardní, fajn akce, splnilo to, co mělo, ale nebudu opakovat. Jako kdyby to uměla, má tantrické školení, ale nedává se do toho. Také škoda, že si člověk nemůže pořádně sáhnout, její plné, snědé tělo by byla největší přednost. Na sex by musela být super. Nazval bych svůj zážitek jako nenaplněný příslib, ale do základního tábora jsme se dostali. Takže díky!

Isabella-Chrystin.jpg

4.2 5 votes
Article Rating
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x
cs_CZCzech