Linda – Luxury

Na úvod své recenze cítím potřebu připomenout, že žena není  automat na kokakolu, nefunguje tak, že vhodíte peníze a automaticky dostanete to, co chcete/očekáváte.

Musím říct, že když jsem od Lindy vylezl ven, musel jsem si sám pro sebe pojmenovat, co jsem to vlastně zažil. Masáž v pravém slova smyslu to totiž nebyla. Ovšem co bylo to nejdůležitější – odcházel jsem velmi spokojen. Doteď tápu, jak to vlastně pojmenovat. No pojďme to zkusit rozklíčovat společně.

Pojďme od začátku. Linda svými fotkami spotřebitele nikterak neklame, takže si uděláte dobrou představu toho, kdo vás čeká. Zde bych zmínil za sebe jedinou vadu hardwaru, a sice, že silikony z fotek dobře rozpoznatelné jsou poněkud tvrdší. Ovšem to je vada bohatě vyvážená přístupem slečny.

A právě přístup bych označil za hlavní Lindi u devízu. Vůbec mi nepřišlo, že se jedná o placenou službu. Návštěva u kamarádky ten pocit vystihuje přesněji. Dokonce při svých obou dvou svých návštěvách jsem byl pohoštěn i občerstvením v podobě ovoce. Což se mi na masáží stalo poprvé. V tomto případě na jiném místě tohoto fóra citovaný překlep „foodjob“ dával dobrý smysl😁 hovor nenucený, nehraný. Ani moc cukru, ani kyselost, takže zkrátka kamarádka.

Jenže taková ta kamarádka, co velmi dobře ví, že kamarád k ní přišel, protože rozhodně „taky rád“. Takže zatímco se na některých masážních doba lehu na břiše počítá v desítkách minut, v tomto případě šlo o desítky vteřin. Linda dala najevo, že rozhodně vítá i mou přiměřenou iniciativu, a tak to celé bylo příjemně interaktivní. Samozřejmě vše probíhalo v rámci pravidel salónu. Iluze vzájemnosti byla nicméně zapnuta na maximum, a tak s finále u mě nebyl žádný problém…

Co říci závěrem, Lindu lze s klidným svědomím doporučit těm, co se rádi v rámci masáže mazlí a potrpí si na osobní přístup v náruči zkušenější ženy, která velmi dobře ví, co mají chlapi rádi. Smajlík rozesmátý.

Malá osobní poznámka na závěr: Lindu jsem opakoval, ale uvědomil jsem si, že mě na masážních baví i ta masážní část, proto další návštěvu neplánuji. Ovšem myslím, že rozhodně si své obdivovatele najde a v přístupu je absolutní TOP. Takže moc prosím, buďte na ní hodní!

https://tapky.info/?3577,linda-masaze-luxury-605-958-304-605958304

linda_0110.jpg

4 6 votes
Article Rating
6 Komentáře
Nejstarší
Nejnovější Most Voted
Inline Feedbacks
Ukaž všchny komentáře
20 listopadu, 2021 09:39

Dobrá recenze, jen bych se rád zeptal, „mě na masážních baví i ta masážní část“ co tím myslíš? Chybělo ti více B2B klouzání, nebo ta úvodní relaxační ruční masáž celého těla nebo? Lindu mám vyhlédnutou už déle 🙂 díky.

20 listopadu, 2021 14:27
Reply to  Darkmoon

OK, je mi to jasné 🙂 já mám také rád i úvodní fázi na břiše (i když někteří zde píší, že to je tak trochu zbytečnost a kvalitu měří podle rychlosti otočky).

21 listopadu, 2021 08:33
Reply to  Darkmoon

přesně tak pánové.. nedovedu si předstravit u některých slečen že bych byl celou dobu na zádech to se nedá vydržet 😀 😀 musí to mít náběh.. ale taky všeho moc škodí 😀 , takže pokud si to některá zde přečtě za mne třeba třetina masáže může být vhodný moment k otočce, ale neda se to brát uplně paušalně 😀
samozřejmě něco jiného jsou patlalky kde je celá masáž nic moc, a když člověk leží na břiše tak tuplem.

Last edited 1 měsíc před by Peters32
6
0
Budeme rádi za tvůj názor, napiš komentářx
()
x
cs_CZCzech