Molly – Malina spa

https://tapky.info/?3388,molly-relax-point-66-728-219-076-728219076

Kdysi jsem byl v relaxpointu a nic moc, takže jsme se tomuhle sousaloní zdálky vyhýbal. Nicméně nechal jsem se předchozí reckou o Molly trochu navnadit s tím, že to zkusím. Salon je předělaný byt ve dvoře v Lípový, zřejmě dva pokoje, já byl na pokoji se sprchou jak kráva (2x1m? možná víc), jinak vizuálně normálka, nic extra, čisto.

Brána hodina 2b2 za 1800.

Fotky asi pravé, možná ta co leží na břiše je fake, u zbytku zřejmě něco retuše, něco zakrytí nedostatků. Jak je uvedené v předchozí recenzi postava nic moc, obličej jak takž.

První sprcha solo. Část masáže na břiše trvá docela dlouho, moly je docela aktivní, nejdřív záda, nohy, pak b2b po zádech, to lítá sem tam, prsa mám každou chvilku za krkem, skoro se divim, že takové zacházení ty prsa přežijou. Jednou začas zpomalí, zavzdychá do ucha atd. Za mě dobré. Po otočce zase poměrně dobré b2b, možnost se pomazlit, jemně nechá podrbat kočku. Hoňka na pohodu, docela střídá techniky.

Závěrečná sprcha společná již ve vší slušnosti. Door to door to bylo asi s drobným přetažením času.

Vlastní masáž za mě na doporučení je, nicméně co se vizuálu Molly týče závisí na zvážení nároků a vkusu každého soudruha.

Molly-02-200x300.jpg

4.3 3 votes
Hodnocení recenze
0 Komentáře
Inline Feedbacks
Ukaž všchny komentáře
0
Budeme rádi za tvůj názor, napiš komentářx