Klara – Rabbit Hall

Zdravím

Tak po přečtení komentářů k mé recenzi k Nikol, jsem se rozhodl ještě pár recenzí přidat.

Tak tedy podnik pana Králíka v králičí noře Rabbit Hall a tentokrát Klára.

Nebudu popisovat zas dokola objednání, vstup a salón a půjdu rovnou ke Kláře.

Klára je stejně drobný, milý, kamarádský a usměvavý králíček jako Nikol. Líbil se mi komentář, že Nikol je takový králíček co zmateně pobíhá po poli a zprudka mění směry. Ano to opravdu celkem trefně a přesně Nikol vystihuje. Klára je proti ní více klidnější a asi i více sebevědomější, ale ne tak ambiciózní jako Bára. Na druhou stranu Klára byť je velmi pěkná a roztomilá, tak nedisponuje tak pěkným tělem či postavou jako Nikol. Asi všichni víme jaké má Nikol přednosti a mě se prostě Nikol líbí asi nejvíce. Takže na to, že někdo váhá jestli jít za Nikol. Já taky váhal. Ty první recenze nebyly dobrý. Ale když si s Nikol sednete, tak je to jízda a moc fajn. Já doporučuji tomu dotyčnému zatím pouze dvě od Králíka. Báru a Nikol.

Tak ale zpět ke Kláře. Takže do sprchy jsem byl poslán před masáží. Společná sprcha nebyla nabídnuta… Což bylo asi trochu zklamání. Podle mě by si Vás měla masérka vzít vždy na začátku do sprchy a trochu si Vás připravit. Jako např. Katka z Alfa masáže nebo Paula z Podolí. A nebo jako Bára, ale ta Vás tam rovnou udělá. Vlastně stejně jako to dělala Katka i Paula :)). Jenomže teď se dostáváme ke sprše u Králíka. Tady je to fakt kurva průser a opravdu na hovno. Jako sprcha podle mě prostorná a koupelna dostatečná, ale prostě je jen jedna!!! A sno nejsem blbej. Je mi jasné, že když mě Nikol rychle vyháněla, že to bylo kvůli dalším klientům. Vždyť tam se vždy potkáte s klientem – viz mé minulé recenze. No ale to není omluva přece?! Jako když může být více sprchových koutů v salónech jako u: Masaže Diamond, Masáže Princess, Excelent Vyšehrad, Moje masáže, …. Tak proč by to Králík už konečně nemohl přestěhovat taky do lepších prostor. Taky jsem tuhle informaci už dostal… Takže i kdybych se tam u Králíka s masérkou mazlil milion hodin, tak to nemůžu hodnotit kladně, protože tam pak přijde jiný klient zrovna ve špičku a to by ho i Bára poslala do sprchy samotného chudáka. Takže tady je to o štěstí v jakou denní dobu přijdete a nemá cenu se k tomu už vícekrát vracet. Celkově (aby to bylo spravedlivě hodnoceno) je tu sprcha prostě na hovno a vždy bude!

Vzal jsem zase mix hodinu za bezkonkurenčních 1600,-. S Klárou je to opět super i když ležíte na bříšku. Klára Vás sice neolizuje jako Bára a nesnaží pusinkovat jako Nikol. Ale příjemně jako kamarádka se s Vámi mazlí a tulí se k vám. Zajíždí na správná místa a přitom se na Vás dívá v zrcadle. Taky zkouší jak jste lechtivý mrška jedna :)).  Opravdu její doteky jsou také velmi vzrušující. Celkově to má velmi erotickou atmosféru. Po otočce je to stále super. Klára se pořád usmívá a díváte se na sebe a taky krásně sexy do očí. 🙂 Sice nepředvádí tolik poloh jako Nikol a neklouže zas tak moc, ale zase se třeba k vám přitulí jako milenka a dokončí Vás úplně jinak ležící vedle Vás tulící se k Vám. Takto mi to možná vyhovuje více než když na Vás sedí jako třeba Nikol. Každopádně u Kláry neexistují ani náznaky pozice 69. Celkově ale super masáž. Po masáži zase sprcha a opět jsem šel sám. Aspoň jsem se pořádně umyl :)) Čas dodržen. Dříve však čas z nabídky znamenal čistý čas masáže a nikoliv čas dveře-dveře. Bohužel, jak to Králík rozjel, tak už je to převážně čas dveře-dveře.

Každopádně Klára je super. Má takový přístup spíše kamarádky. Než Vás schválně eroticky dráždit až do poslední chvíle jako Bára. Masáž s Klárou taky fantastická.

Ale prostě je na čase, abych už salón nepochválil a důrazně doporučil ať změní prostory! Už to totiž začíná být fakt špatný.

Každopádně tady se stejně tím smajlem hodnotí masérka a její masáž, takže celkové hodnocení je kladné.

https://tapky.info/?3496,klara-rabbit-hall-774-910-918-774910918

3.1 12 votes
Hodnocení recenze
1 Komentář
Nejstarší
Nejnovější Most Voted
Inline Feedbacks
Ukaž všchny komentáře
1
0
Budeme rádi za tvůj názor, napiš komentářx
cs_CZCzech