Daniela non-stop masáže – slečna Simona

Telefon 773 518 398 a „masérnu“ na adrese Šumavská 23 si někam dobře zapište a pokud něco z toho máte ve frontě svého mrdlistu tak to přesuňte na blacklist.

Tady se fakt posrali.

Volám na číslo den dopředu, přichází zpráva že jen po SMS. Ok

Píšu tedy Ahoj Simono, máš zítra volno atd….

Přichází odpověď „…. ano mám, těším se bla bla bla. Simona“

Druhý den ještě trošku googlím ale pod stejným telefonem inzeruje jen nějaká Daniela. Ale SMS podepsala Simona. Tak co, asi tam jsou obě, navíc ta Daniela se mi líbila taky, tak nebylo co ztratit. Divný mi to ale bylo.

Před vchodem posílám SMS že jsem tu ke slečně Simoně. Přichází instrukce a tak se probojuji až ke dvěřím. Kde mi otevírá fakt šeredná holka. Vejdu dovnitř ať netrčím na chodbě a říkám že jdu za slečnou Simonou. Lámanou česko-ruštinou mi odpovídá že je tu jen ona. No fuj, koštětem bych se jí nedotknul, tak říkám tak nic, já zas jdu. A ona že je tu ještě kolegyně. Hm tak ukaž, třeba to bude lepší. A bylo o trochu, No přichází starší dáma okolo 50 let, ale není tlustá ani ošklivá, tak já kokot cáluju 1600,- a zůstávám.

Po sprše ulehám na břicho, a ona se po mě plazí, bylo mi to nepříjemný ale držím, kurva když už jsem zaplatil, třeba bude mít aspoň pěkný kozy, bál jsem se podívat.

Po otočce se mi ale už zvedá kufr, asi budu blejt. Fuj bylo mi to fakt nepříjemný když se po mě taková stará bába válela. Vydržel jsem tak 30 vteřin a velím k útěku.

Byt špinavá díra, sprcha ještě horší, holky absolutně tragický.

Operátorka kráva ulhaná, když stojím na chodníku a nemůžu uvěřit co jsem to za debila, posílám tý krávě drsnou SMS. Přichází odpověď „Omlouvám se“

Myslím, že kdybych do objednávky napsal jakékoliv jméno z kalendáře přišla by mi odpověď „Ano jsem tu a mám volno“

Tak jestli tohle ty píčo operátorko čteš, tak ještě jednou jdi do prdele a už se nevracej.

Fotka samozřejmě fejk jako prase.

https://www.tapky.info/?3662,daniela-non-stop-masaze-773-518-398-773518398

Simona.jpg

4.6 9 votes
Hodnocení recenze
3 Komentáře
Nejstarší
Nejnovější Most Voted
Inline Feedbacks
Ukaž všchny komentáře
8 října, 2021 08:21

no jo no když kokot velí tak člověk udělá co by nikdy neudělal. Měl jsem to také ale teď už to řeším víc. Od tónu v telefonu po fejkový fotky. Když je fotka mimo=podvod a otáčím. Tuhle jsem přišel za nějakou anabel. Když jsem vešel prý má jen 15 min tak jí říkám že to mohl a napsat že sem nemusel jezdit, pý tam má kolegyni. Když už jsem vážil cestu takať se ukáže. Vylezlo strašidlo a ja předběhl Bolta….

8 října, 2021 16:53

Potvrzuji tvé varování před Šumavskou 23: Špinavá díra s plesnivou koupelnou, kde se člověk bojí, aby tam něco nechytil. Šel jsem za nějakou Dianou (zkušennost z léta, inzerát už zmizel), otevřela obtloustlá holka, úplně jiná než na fotkách, nulová znalost češtiny, lámaná angličtina, masáž nemasná-neslaná. Dodnes si vyčítám, že jsem to neotočil.

8 října, 2021 20:39

Diky za varovani, skrtam. Plus, preventivne si zakladam blacklist 😀 Koukam, ze bude potreba.

3
0
Budeme rádi za tvůj názor, napiš komentářx
()
x
cs_CZCzech