Lucie + Sofie – Masaze Luxury
Zdarec,
po mé první recenzi, kde jsem byl u Sofie, jsem si dal opáčko. A to rovnou královskou, s Lucií. V Luxury byla tenkrát v akci jen o malinko draží než solo, tak proč ne.
U Sofie jsem si byl jistý, že se dočkám opět „porno“ kůzlat, a Lucka mohla jen překvapit. Bohužel, překvapila docela nemile. Měl jsem s ní první solo sprchu, kde byla naprosto chladná, když jsem jí trochu zmáčkl prsa, hned vyprskla, jestli „nechci ještě víc přitlačit“ .. No ani se mi nepostavil. Fotky na webu jsou trochu fotošoplé, má v reálu o pár kil víc a je malá.
Naštěstí byla sprcha rychle, pak přišla Sofie s její sexy postavou a hned to bylo o něco lepší. Při masáži jsem se hlavně díval na Sofii, která si pak sedla na moje břicho a klouzala se, přičemž jsem jí hladil kozičky a vzrušoval se. Lucka mi ho během toho dělala, a nemusel jsem jí řešit, tak to bylo v pohodě.
Udělal jsem se jednou, nakonci jsem šel do sprchy se Sofií, chtěl jsem se udělat ještě jednou ale nešlo to. Nebyl jsem v té pravé animální náladě, a to jen kvůli Lucce.
Takže Lucku už nikdy víc, Sofie je držák!
https://tapky.info/?3091,sofie-masaze-luxury-605-958-304-605958304
https://tapky.info/?3578,lucie-masaze-luxury-605-958-304-605958304

