Klára – Králíkárna

„S ženou se nedá žít, ale bez ní ano.“
Aladar 2021

Jednoho letního a nadrženého odpoledne se AlaDárek zase jednou toulal vinohradským chudinským slumem, když tu náhle na něho zase zaútočil zákeřný protivník zvaný Masážní Absťák. Bacha na něj, je to pěknej hajzl a zase vyhrál! A moc práce mu to nedalo.. 😀  A protože ÍpéPavlákovo náměstí bylo tentokrát dále, než to Jiřákovo, AlaDárek rozjel mobilovací akci, aby zjistil, jestli to bude Princeznička nebo Králíček. Vyhrál to Králíček a jmenoval se Klára.

Klárka je tak droboučké mlaďoučké usměvavé a milé stvořeníčko, že jsem se okamžitě lekl a rozhlédl se po kamerách, jestli náhodou nehraji v dokumentu V síti II. Snad ne. 😀 Úlek netrval dlouho, Klárka je sakra dospělá krásná slečna a okamžitě navazuje rozhovor, jako bychom se léta znali. Společná sprcha před nenabídnuta, tak jsem si ho teda umyl sám a šlo se na muchlomasáž. Na břiše taková klasika, patlání, šimrání, b2b klouzání a do ucha zavzdychání, občas i přitlačila. Toho umytého dole občas pošimrala a to já rád. Po otočce b2b a érotika zintenzivnila a pochopitelně jsem si to její lolitkovské tělíčko taky řádně promasíroval. Tu umytou dole jsem jí taky lehce pošimral, ale nezdálo se mi, že by z toho byla nějak zvláště unesena, tak jsem toho nechal. Pérotika s tím umytým dole ovšem byla na jedničku s hvězdičkou dílo bylo vykonáno k mé naprosté spokojenosti. Po masáži jsme docela pokecali a ještě se malinko pomazlili. Klárka je milá a ochotná společnice. Sprcha po nenabídnuta, což mi už mírně vadilo, tak jsem si ho teda zase umyl sám a šel do víru velkoměsta…

Pro toho, kdo si s ní sedne víc, než já, doporučení rozhodně ano, opáčko by bylo pravděpodobnější, kdyby prolétlo éterem více chemie.

🙂

https://www.tapky.info/?3496,klara-rabbit-hall-774-910-918-774910918

Klara2-2.jpg

3.3 8 votes
Hodnocení recenze
11 Komentáře
Nejstarší
Nejnovější Most Voted
Inline Feedbacks
Ukaž všchny komentáře
6 září, 2021 09:10

teda Aladare, kde se v tobe vzal ten cynismus? myslim ten citat, kterej vypada jako preoperovanej jinej citat 😂

6 září, 2021 09:16
Reply to  long.tongue

Aladarovo recenze mam ze vsech nejradeji, prvni dve vety a byl jsem mrtvej 😀 Ten citat je dobra blbost, ale je mu to casem dojde :)))))

6 září, 2021 10:13
Reply to  Birliban

jak se to vezme. nejde to s nima a nejde to bez nich….do urciteho veku, ono se to pak lame….

6 září, 2021 10:53
Reply to  long.tongue

Ja pouzivam rceni “ je to s nima tezky, ald bez nich to bohuzel nejde “ 😀 Proto aby se z toho clovek neposr** pouzivame urcita odreagovani, kvuli kterym jsme se vsichni sesli na techto strankach 😀

6 září, 2021 13:43
Reply to  Aladar

neboj, ja se zorientoval dobre, mam to stejne. tohle by byla zajimava diskuze nekde mimo 🙂

6 září, 2021 19:14
Reply to  long.tongue

jj udelame sraz i s manzelkama 😂😂

7 září, 2021 07:11
Reply to  Aladar

Ve ctvrtek k ni jdu, tak se zeptam, zda pujde s nama na jedno 😀

11
0
Budeme rádi za tvůj názor, napiš komentářx