ErikaPraha2 – amatéři

Zdravíčko,

tak jsem po delší době dostal chuť se kvalitní hlubokej oral. Z modrého webu se mi nejvíc líbila Erika. Mrknul na recenze, videa a zdálo se, že je vybráno.

Domluva bezproblémová, ceny má „s“ 700 a „bez“ 1000 kč. Dům pod Nuselskýma schodama. Vpuštěn dovnitř, sprcha a hup na postel. Erika je malinká, příjemná černovláska. Sice jsem spíše na mladší, mohlo ji být kolem 40, ale přístup a péče velmi příjemná. Cítil jsem se jako s kamarádkou během 10 minutovýho kafíčka.

Již tu tuším někdo psal, že dělá kontrolu jak na kožním, to je pravda, ale já to beru tak, že je alespoň pečlivá. Nevím jestli to bylo tím, že jsem mladej a lehce vypracovanej, ale prý že mě vykouří „bez“ za 800. Souhlasil jsem.

Hlubokých orálů za sebou nemam hodně, ale můj osobní názor je, že zatím bezkonkurenční. Příjemnej bonus je piercing na jazyku, kdy ho během oralu krásně cítíte na žaludu. Dost jsem se toho bál, protože jsem nikdy nebyl s nikým s piercingem na jazyku, ale když vám kulička jemně masíruje ptáka hluboko v puse, nejde nebýt spokojenej. Kvalitní práce až na doraz, příjemně rty obepíná až po kořen, střídá tlaky a nespěchá.

Pusa nakonec vymalovaná, nepolyká, vyplivává do kapesníku a pak si ho ještě vezme do pusy a počká než vám tam úplně zvadne.
Sumasumárum za mě spokojenost, když bude nutkání tak určitě opáčko. Po delší době zkušenost z modrého webu pozitivní.

https://www.tapky.info/?1799,amateri-erika-praha-2-608-474-210-775-006-768-775006768

3.3 6 votes
Hodnocení recenze
0 Komentáře
Inline Feedbacks
Ukaž všchny komentáře
0
Budeme rádi za tvůj názor, napiš komentářx