Chloe – Rabbit Hall

Víkendová návštěva salónu Rabbit Hall a volba byla naprosto jasná 🙂 Chloe tady má moc pěknou recenzi od uživatele nomurr tak jsem si řekl že za ní zajdu a trochu si zpestřím neděli. Vzal jsem 90min body to body a čekal jestli to bude také tak úžasné a musím říct že rozhodně bylo 🙂

Chloe jsem si představoval podle fotek úplně jinak ale zklamán jsem rozhodně nebyl ba naopak. Chloe byla od začátku moc milá a příjemná takže jsem tak nějak tušil že to bude dobré. Je to taková malá drobná slečinka a 167 cm co má inzerováno tak to rozhodně nemá. Má moc hezké tělo které je neuvěřitelně heboučké a to naprosto všude 🙂 takže jsem z ní od začátku až do konce nemohl sundat ruce. Příjemná společná sprcha kde se mi Chloe poprvé ukázala v celé své kráse a chybu by člověk asi hledal marně. Drobná postava, moc hezká prsa, ploché bříško a nádherný malinký zadeček.

Masáž na břiše začala krátkým hlazením a příjemným promasírováním celého těla. Dále už následovalo jen body to body které bylo v jejím podání vážně úžasné a myslím že na fyzičku i docela náročné. Jezdila po mě snad každou částí těla a to tím stylem že chvilku jsem měl na zátylku prsa a za chvilku ten její zadeček takže masáž body to body od ní rozhodně doporučuji protože už jen pozorovat to v zrcadle je zážitek 🙂 Chloe hezky a procítěně vzdychá do ouška a prsty často zajiždí do vlasů.

Otočka proběhla cca za pul hodiny a tohle je část která mi v Rabbit Hall tak trochu vadí protože si rád masérku prohlížím rád jí koukám do očí ale jsou mi prostě nepříjemná ta jejich světla. Chloe každopádně pokračovala v hodně mazlivé a příjemné krasojízdě a opravdu jsem si to užíval i když mírně oslepený. Posledních zhruba 30 minut masáže jsem skončil s Chloe ve vzájemném obětí které bylo plné mazlení, polibků, hlazení, vzájemných komplimentů a hraní. Takže neděle to byla víc než povedená a byl byl to přesně ten jedinečný zážitek který na masážích hledám.

Nomurr ve své recenzi uvedl že se bál aby Chloe nevyplašil a i když je to malá křehká slečna tak moc dobře ví co chce a co dělá takže rozhodně se jen tak vyplašit nenechá 🙂

Chloe má ráda hygienu a svoje zdraví což je naprosto pochopitelné a čím více takových masérek bude tak tím to bude lepší.

Za mě absolutní doporučení a jestli chcete mít Chloe hodně blízko tak rozhodně berte body to body 🙂

https://tapky.info/?3676,chloe-rabbit-hall-774-910-918-774910918

Chloe-0.jpg Chloe2-1.jpg

3.8 26 votes
Hodnocení recenze
0 Komentáře
Inline Feedbacks
Ukaž všchny komentáře
0
Budeme rádi za tvůj názor, napiš komentářx
cs_CZCzech