Mia, masáže intimas

Tak jsem se rozhodl poslat sem jednu recenzi.

Jedná se o masážní salon Intimas ve Vršovicích. Před časem mě napjatá situace mě donutila k zamyšlení a následně potřebě se vyklidnit. Dostal jsem chuť na něco prsatého. Po hledání a volání a spíše nedovolání jsem padl na dívku s jménem Mia. Na netu vypadala dobře, prsa 5 žádná bachyně. Telefon, domluva a vyrážím. Přijedu na čas, zvonek, pípnutí dveří, výtah a už mě Mia vítá. Musím tedy říct, že je to snad vysoustružená holka se skoro dokonalou figurou. Jediné hyzdění je tetování a šperky na těle. Ale to už je na každém jeslti je to hyzdění, nebo pěkný doplněk. Sprcha (sám) a hurá na cimru. Lehl jsem si, prohodil pár slov (nebyla moc hovorná) a hurá na to. Začala od nohou. Napatlala mě olejem přejížděla až nahoru k hlavě. Pak na mě lehla a namasírovala kozama (má je upravené). Jezdila hrrrr sem a tam a bylo mi jasné, že tak dlouho nevydrží a co mě asi tak ještě čeká. No a co myslíte, čekala mě otočka. Po otočce se dá vychutnat to její tělíčko. Ale evidentně nejvíc jen pohledem. Taktika byla v podstatě stejná. Sáhnout si nechala nicméně jen na kozy. Pipka zakázáno. Kozy ale taky jen decetne a chvílemi mi ruce odtahovala (a to jsem jemný fakt sem jen letmo sahal). Jelikož systém byl stejný jak na zádech bylo opět jasné že klikovat dlouho nevydží. Nemluvě o tom že nepříjemně jezdila stehnem po koulích a když je skřípla dost to bolelo. Nu po deseti minutách sedla na stehna a začala honit. Prostě jen honit. Když sem řekl že ne tak rychle tak udělala zas deset kliků skřípla mi koule takže sem byl rád že zas honí. Za chvíli vyhoněno a hurá do sprchy. od dveří ke dveřím 45 minut….

Závěr: tato návštěva byla totální tragédie. Opět se ukázalo že čím vysoustruženější holka tím totální propadák. Empatie žádné, komunikace nula (zřejmě není ta nejostřejší tužka v penále).

známka 1-10 (10 nejlepší)

figura 9

přístup, komunikace dojem 5 (nejsme tam na pohovoru nicméně atmosféra by měla být přijemná)

masáž 1

https://www.tapky.info/?3682,mia-intimas-770-180-820-770180820

masáž toho proč tam chodíme 1

erotično 2

opakování ani náhodou a rozhodně nedoporučuji.

Cena 2000,- s DPH

4.3 3 votes
Hodnocení recenze
1 Komentář
Nejstarší
Nejnovější Most Voted
Inline Feedbacks
Ukaž všchny komentáře
18 srpna, 2021 22:33

good recenze, před těmahle slečnama je potřeba varovat, když už má člověk smůlu a vyhodí u nich ty prachy.
At jdou holčiny dělat klasické masáže nebo thai s happy endem .. do ero tohle nepatří

smutný je že se najdou chlápci, kterým stačí vyhonit a pohled na holku s plakátu k tomu si třeba šáhnout na kozu a jsou schopni za ni jít znovu.

Last edited 2 let před by Peters32
1
0
Budeme rádi za tvůj názor, napiš komentářx