Barbara – Rabbit Hall

Pussycat, tehdy v akci 2400,- 90 min

Barbara je ďáblík, u které jsem byl poprvé ještě v Princess a teď podruhé v Rabittu. Když srovnám salony tak Princess mají prostory mnohem vhodnější, sprcha na pokoji umožňuje plynule pokračovat v ochmatávání ze sprchy a vytvořenou atmosféru nic neruší, osvětlení je tak akorát.

V Rabitt je malinká nic moc sprcha do které se musí přes celý salon, což atmosféře nepřidá, navíc všude vonné svíčky což někomu může dělat problémy, když je to z oblečení cítit do druhého dne, na pokoji navíc neuvěřitelná tma, to já si rád masérku detailně prohlédnu. Na tom by v Rabbit měli zapracovat, prostor pro zlepšení vidím velký, i když chápu, že prostor je omezený.

Barbara je neuvěřitelně sexy slečna, kterou když uvidíte poprvé v upnutých šatičkách tak budete mít problém přesvědčit mozek, že tohle tělo vás bude „jen“ masírovat. Doprčic ta by si o mě před salonem ani neopřela kolo, jak s ní mám komunikovat?, jakmile ale začnete domlouvat podrobnosti zjistíte, že Bára je normální milá, vtipná holka, jen je prostě zabalená v neuvěřitelně atraktivním obalu, člověk na to není moc zvyklý z normálního života, takovéhle slečny přeci jen okukujeme na ulici, ani bych se neodvážil je oslovit, a právě proto asi chodím na masáže, abych s nima mohl nejen promluvit, ale i se jich dotýkat a ony mne, mno dost psychologický rozbor a k akci.

Tělo je fantastický, udělaná prsa jsou neuvěřitelný a není problém si je prochmatat jak je libo, zadeček ideální je co zkoumat, jinak jak praví klasik: „Štíhlý pas a ňadra dmoucí“, člověk jen žasne…

Pro Barbaru není problém splnit jakékoliv reálné přání, kontakt je po celou dobu masáže velmi blízký, a prakticky celou dobu po vás jezdí prsama, kundičkou, zadečkem, už na břiše dobrá masáž intimních míst, vzdychání do ouška nechybí. Spousta speciálních pozic a hmatů, které jsem od jinud neznal, užívám si 2x úplně bez problémů, Bára je prostě můj typ, skvělý oční kontakt, úsměvy, legrace, pohoda. Na závěr přitulení, povídání siesta.

Načerpal jsem krásnou energii, na světě je krásně.

Opakování jasné. 🙂

https://tapky.info/?3594,barbara-rabbit-hall-774-910-918-774910918

Barbara3-1-300x300.jpg

3.5 15 votes
Hodnocení recenze
2 Komentáře
Nejstarší
Nejnovější Most Voted
Inline Feedbacks
Ukaž všchny komentáře
15 srpna, 2021 19:55

Andreji, Tvé mlčení pod recenzí na Tvou Lásku přímo duní až hřmí!😃

Last edited 2 let před by Aladar
17 srpna, 2021 21:11
Reply to  Aladar

No jo no, dalsi pozitivni recenze na Barbusku, to je fajn. Jinak Barbu bych na ulici i oslovil, treba nekdy zajdu na ptakomasaz, ale jeste se na Barbuchu necejtim, jsem moc velkej zacatecnik.

2
0
Budeme rádi za tvůj názor, napiš komentářx