Dominika – Masáže Dominika

Dominika, aneb nezvládnutá otočka

Dominika – Masaze Dominika – 725 308 252 – 725308252 – Tapky.info

tel.:Tel: 725 308 252

Tak jsem po několika pochvalných recenzích vyrazil na Smíchov. Objednán den předem, dopoledne ještě potvrzení SMS. Hodinu před mi přichází SMS, že dnes nemůže. Pak už nereaguje a tel nezvedá.

Nasranost, ale já vůl si nedám pokoj a za měsíc zkouším štěstí znovu. Když ve stanovený čas stojím na značce, přichází mi sms, že nestíhá, ať chvíli počkám. No z chvíle byla půlhodina.

Pak se konečně brány otevřou a já zírám na podivné stvoření v ještě podivnějším hábitu který naznačuje, že holka má panděro větší než já. Říkám si, to není možné na fotkach je ploché bříško a fotky jsou jasně pravé. Asi blbý střih trička, říkám si. Váhám nad otočkou, protože v ksichtě to také není žádná paráda, ale vypadá sympaticky, tak nakonec jdu dál, cáluju 2000 a doufám, že to břicho tam nebude. Ale bylo.

No, jsem nahnán do společné sprchy velkorysých rozměrů. Dominika mě otáčí čelem ke zdi a velí rozkročit nohy a opřít se rukama o zeď. Stojí za mnou a já si připadám trochu hloupě. Celého si mě vydrhla, včetně pinďoura a musím říct, že se mi to docela líbilo. Její břicho nevidím a když mě zezadu tahá za pinďoura, tak začínám doufat že ne nebude úplná katastrofa. Byla.

Po sprše mě odvádí na postel a velí zalehnout na záda. Ano opravdu na záda. Obličej mi nějakým hadříkem a začíná masírovat krk a hlavu. Přes hadřík nic nevidím ale je to příjemné, připadám si jako u kosmetičky v lázních. Až potud super. Pak otočka na břicho, a příjemně masíruje, ale tady už na ní trochu vidím a když si nedává pozor a cejchu uvolní tak je to fakt trága. Občas cítím jako by na mě dopadaly kapky něčeho studeného, netuším (zatím) o co jde.

Otočka na záda a tady přichází úplná katastrofa. Zaujímá takovou zvláštní pozici nade mnou tak že jí dosáhnu na poštěváka, ale kundičku mám z dohledu. Snažím se nedívat na to břicho. Bohužel konečně zjišťuji, že ty studené kapky kterých nestále přibývá jsou její pot. Celá ta holka je podivně studená jako by vylezla z lednice a ten její pot je fakt nepříjemný. To jsem ještě nikdy nezažil. A to nedělá žádnou spartakiádu, jak se může tak potit?

No práce s pérem taky na hovno. Stáhne předkožku a drhne mi žaluda do krve. Po chvíli pinďour měkne a já jsem mu za to vděčný, protože můžu s omluvou že dnes asi nemám svůj den opustit předčasně bojiště.

Doporučení ani náhodou, opáčko snad jedině za trest.

Konec hlášení.

Smajlíka prosím toho nejvíc nasraného jaký je k dispozici.

 

4.8 12 votes
Article Rating
2 Komentáře
Nejstarší
Nejnovější Most Voted
Inline Feedbacks
Ukaž všchny komentáře
6 srpna, 2021 07:30

Tak v tomhle pripade neplati, ze spatna reklama je taky reklama. Tos to dal tzv. na mekkejse a ani se ti nedivim,,jestli to bylo jak popisujes…

6 srpna, 2021 14:38

Drsný, divný že ostatní recenze jsou pozitivní, studená pot… Mohla bejt i nemocná ( což by bylo ještě horší) , nebo jiná slečna…

2
0
Budeme rádi za tvůj názor, napiš komentářx
()
x
cs_CZCzech