Angela – Matahari

Dostal jsem chuť vyzkoušet nějakou „novinku“.  Volba padla na Angelu v Matahari. Domluva a objednání bez problémů, jak je v Matahari zvykem.

V objednaný čas jsem vpuštěn dovnitř, na recepci vyřešíme detaily a hned si mě přebírá menší, hezká usměvavá brunetka. Na pokoji si z nabízených služeb vyberu body to body a jsem hned poslán do sprchy. Chvíli na to se připojí také Angela. Angela se může pyšnit krásným tělem. Perfektní prsa akorát do ruky. Pevnej vysportovanej zadeček. Zkrátka na své si přijdou jak horňáci tak dolňáci.

Akce samotná nebyla špatná, ale vynikající také ne. Takový lepší průměr. Holka si masáž hodně užívá. Na břiše jsem strávil sotva 15 min. a už velila otočku. Ruční práce s penisem ji jde dobře a zjevně i hodně baví. Různě měnila tempo i techniku. Celkově při tom  Vypadá nadšeně a občas si u toho pobrukovala nějakou písničku :D.

Po akci lehčí pokec, společná sprcha a hurá do víru velkoměsta…

Nicméně i tak jsem se nemohl vyhnout dojmu jisté odtažitosti a strojovému průběhu masáže.  Navíc bohužel body to body masáž, které jsem si objednal bylo téměř nulové (což tedy vynahradila zmíněnou brzkou otočkou). Každopádně člověk, který by tam šel na body to body by byl asi zklamán, protože se jednalo spíše o klasickou erotickou masáž.

Jak jsem již zmínil masáž i tak hodnotím jako lepší průměr, což se asi dá říci téměř o všech masérkách v Matahari.

https://www.tapky.info/?3621,angela-matahari-salon-773-164-811-773164811

l5LElC7fQQ.jpeg

4 4 votes
Hodnocení recenze
0 Komentáře
Inline Feedbacks
Ukaž všchny komentáře
0
Budeme rádi za tvůj názor, napiš komentářx