Linda – Luxury

tak po dlouhé době za novou slečnou už tu jednu recenzi má tak nepřináším nic extra nového a víceméně potvrzuji doporučení a chválím Luxury za dobrý nábor 🙂

Vzhledově je Linda můj typ, osobnostně jsme si také sedli což je hned poznat i na tom jak se do toho masérka vžije .Vyzrálá bloncka, pěkná postava a větší (nikoli však obří) prsa /začínající milfka s  a GFE přístupem takže hned na začátku body navíc .Věkově klasicky  oproti udávanému 27 tipuji  + 5,6 let konstanta ale neptal jsem se . Spršky mají v Luxury zavedené , takže dobré navození atmošky byť to nebyla taková akční sprcha jako třeba u Sofie či Nelly, ale příjemná po které už člověk tuší že to bude stát za to.

Masáž zad bez zbytečného prodlužování otočka rychlá takže zde body nahoru. Dobrá masáž se pozná podle toho jak masérka dokáže procítit doteky a to tady bylo vrchovatě..  na druhou stranu abych nebyl jen sluníčkář tak si chce zkorigovat jinak by jela zbytečně dlouho  hoňku s oddalováním, které válí mistrně  což možná někomu vyhovuje já mám radši více když se po mě masérka různě plazí nicméně po prosbě o nějaké vzájemné tření těl bylo bez problému vyhověno, takže tady si chce asi lehce masáž zkorigovat .

Ruční práce vynikající je vidět, že  má zkušenosti  , byt mám raději kdy masérka moc ruční práce nepotřebuje    jak už bylo zmíněno tak polibky různě po tělě jsou vždy super. Vzájemné doteky bez problému, ale nějaké meze jsem netestoval, i jsem měl pocit že nějaké prstění  by se napoprve nemuselo setkat s uspěchem byt si myslím že se k tomu dá propracovat.. klasicky volím spíš pomalý postupný progres podle toho jak slečna reaguje, možná pro někoho kdo chce mít hned vše napoprvé by to mohlo být zklamání ale já mám takovéhle typy radši co hned nedovolí vše a musíte se trochu ‚poznat‘ .

Smajlík pozitivní.

rozhodně doporučení , hlavně těm co hledají už trošku vyzrálejší holky a nemusí mít ty dvacítky…  u mě osobně je těžké najít mezi stálicemi nějakou novou slečnu kterou bych opakoval nicméně tady k tomu asi za čas dojde, navíc ty nejlepší zážitky jsou až opáčka.

https://www.tapky.info/?3577,linda-masaze-luxury-605-958-304-605958304

img-5541-1024x683.jpg

3.8 10 votes
Hodnocení recenze
1 Komentář
Nejstarší
Nejnovější Most Voted
Inline Feedbacks
Ukaž všchny komentáře
1
0
Budeme rádi za tvůj názor, napiš komentářx