Ketrin – Masaze Luxury

Vposlední době se tu objevilo pár recenzí na Ketrin. Některé velmi pozitivní a některé velmi negativní. Můj zážitek je už staršího data, ale přiklání se k těm negativniím.

Ketrin je výstavní kočka. Obličej by byl o dost hezčí, kdyby se občas usmála.


Tělo na tělo dost odfláknuté. Spíš se věnovala dolním končetinám. Měl jsem patřičně namasírovaná lýtka a chodila. Zrovna jsem nebyl moc v náladě si masáž korigovat, tak jsem režii nechal plně na ni. Asi chyba, a třeba by reagovala lépe kdybych ji trochu navedl. Nicméně, absence úsměvu a celkový dojem spíše svědčil o nezájmu.

Po otočce rovnou frontální utok. Technika nebyla špatná, takže údpěšně dobojováno.

Přidám trochu spekulace. Podle recenzí si myslím, že když Ketrin masážník padne do noty, tak je z toho dobrý zážitek. Pokud si s ní do noty nepadnete, tak je to o poznání horší. Ja s ní ledy neprolomil, takže hodnocení 🙁

https://www.tapky.info/?3252,ketrin-masaze-luxury-605-958-304-605958304

57e81fad-f0e5-43da-9652-504af7871e3d-scaled.jpg

3.2 5 votes
Hodnocení recenze
10 Komentáře
Nejstarší
Nejnovější Most Voted
Inline Feedbacks
Ukaž všchny komentáře
30 června, 2021 10:03

Tak to si prožil naprosto stejný zážitek co já. Masáž jako od začátečnice a naprosto žádný úsměv ani kontakt očima. Naopak se u toho tvářila jako by to dělala s nechutí a já ji vadil. Holka moc hezká ale masáže to není pro ni. A jestli masíruje s chutí pár lidí které už lépe zná tak at si udělá vlastní privát kde je bude masírovat ale pro salon to rozhodně lukrativní masérka není. Více lidí odežene než přiláká.

30 června, 2021 12:12

Hele chlapi, já vám ty negativní recenze v zásadě nerozporuju, moje první zkušenost s ní taky nebyla nejlepší. Ale dal jsem jí druhou šanci, trochu jí poradil a teď na ní nedám dopustit. Asi mám jiné nároky (což nutně nemusí znamenat nižší) a líbí se mi věci, které si z ní dovedu vytáhnout (a to dělám i u těch nejlíp hodnocených, Rebecca docela koukala 😂). Já nikoho do ničeho nenutím, ale ona je prostě masérka, které je potřeba asi trochu pomoct, pak je všechno super. Jen bych nerad, aby to tu sklouzlo do situace, že si sem po každé další recenzi do ní přijdou všichni sosáci kopnout. 😏 Buďte dobří.

30 června, 2021 13:39
Reply to  alex_murphy

Já vůbec nechápu proč pořád říkáš že máš jiné nároky. Když se masérka chová takhle že z toho máš akorát špatný pocit tak o čem to potom je. Maserku má dělat holka kterou to aspoň trochu baví a která se nenechá přemlouvat k tomu aby se chovala alespoň normálně. Píšeme jen prostě svoje zkušenosti a pravdu. Já se choval příjemně a dokonce jsem ji za ten fakt ubohej zážitek dal i 300 navíc. Jestli je to pro tebe osobní tak tvoje reakce stoprocentně chápu ale taková je realita. Já se naopak masérek vždy zastávám ale jisté věci jsou přes čáru a nikdy ji nikomu doporučovat nebudu.

30 června, 2021 13:50
Reply to  Geronimo

Nech to už plavat prosím, svoje už sis řekl.

30 června, 2021 13:39
Reply to  alex_murphy

Já sem taky casem zjistil že některé maserky mají zaklad nic moc, ale přitom chtějí vyhovět když je člověk slušnej a kdyz si padnete do noty tak z toho může být fakt dobrý zážitek, zažil jsem něco podobného kdysi u slečny co tu měla nic moc recenze nicméně bohužel taková nikdy asi nebude patřit k nějakým vyhledávaným maserkam a občas nemá v salonu lehkou pozici. Manažeři chtějí co nejvíc plny rozvrh i když naoko to vypadá že jim to je jedno co mám info z jednoho salonu. Ale u pár chlapku co jsou ji sympaticti tak to může být super

1 července, 2021 18:36

Jj, Ketrin je bomba! Stale vzpominamna tu super masaz🤣

5 ledna, 2022 12:14

Hej kolegové, nemáte někdo aktuálnější zkušenost s touto slečnou? I zhodnocení jednou větou by mi pomohlo 😄 Neboť z těch dosavadních recenzí se ani za boha neumím rozhodnout jestli to s ní risknout. Díky moc.

5 ledna, 2022 12:28
Reply to  Sktr

Jestli jsi typ co si to umí odkoučovat tak ano, jestli to nechávás na maserce ne, a pak záleží jak ti sedne..

5 ledna, 2022 14:11
Reply to  Sktr

Souhlas s tím, co píše Peters, když si to trochu odřídíš, řekneš co se ti líbí a tak podobně, tak to bude OK. Já na ní nedám dopustit, ale jsem tak trochu její fanoušek, tak můj názor neber tolik vážně. 😉

10
0
Budeme rádi za tvůj názor, napiš komentářx
()
x
cs_CZCzech