Barbara – Rabbit Hall

Na mojí první masáž jsem zašel přibližně před měsícem a půl do Rabbit Hallu. Musím říct, že jsem byl hodně spokojený a proto jsem se tam zastavil ještě dvakrát.

Domluva rychlá a snadná. Prostředí je docela fajn, byl mi nabídnut drink, to jsem využil před i po.

První volba padla na Barbaru a musím říct, že jsem si nemohl vybrat líp. Opravdu nádherná holka, která je poměrně vysoká s parádní postavou. Pokec byl taky fajn a dokáže zlepšit náladu.

Na začatek mi byla nabídnuta sprcha a pak se šlo na věc. Vybral jsem si erotický mix, což bylo hodně fajn. Nebyla to žádná sportovní profesionální masáž, ale rozhodně byla hodně příjemná a uvolňující. Co si pamatuju, tak holka krásně voněla a uměla to rozjet, hlavně teda po otočce. Techniku má super, dá si záležet a dá si na čas, poprosil jsem jí o oddalování a neměla s tím problém. Jediný co mě mrzelo bylo že jsme neměli čas na druhý kolo, asi příště zavelím na otočku sám.

Doporučuju všem a bylo pro mě hodně těžký když jsem tam šel podruhý jít za někým jiným. Celkem bych hodnotil 8 bodama za to že masáž není úplně super a je jen jedno číslo. Fotky sedí přibližně.

https://tapky.info/?3594,barbara-rabbit-hall-774-910-918-774910918

Barbara4.jpeg

4.2 10 votes
Hodnocení recenze
0 Komentáře
Inline Feedbacks
Ukaž všchny komentáře
0
Budeme rádi za tvůj názor, napiš komentářx