Jennifer – Matahari

Jsa zlákán nadšenými recenzemi, vydal jsem se poprvé do slavného salonu Matahari prozkoumat krásku Jennifer. Bylo to všechno jenom ne nuda, tak píšu:

K Jennifer:
Má opravdu nádhernou postavu, možná jí čínskovirová karanténa přidala pár deka, tak má velmi pěkné plnoštíhlé „slovanské“tvary. Ve tváři (je prý z Ruska) vidím spíš vikingské kořeny než ty mongolské (a slovanské už vůbec ne). Nos má trochu pršáček, který si obvykle spojujeme s namyšleností.

Jak už psal někdo přede mnou, prsa má opravdu nádherná a čile je používá k dotekům. Už jenom kvůli těm prsům ta návštěva stála za to.

Její masáž byla nesmírně kontaktní a rafinovaná – asi nejvíc co jsem kdy zažil. Úvodní společná sprcha v jejím podání bylo spíš jemňoučké sofistikované dotýkání než očista.
Takže by to docela snadno mohla být špičková masáž.
ALE: Při té rozkošné fyzické blízkosti si udržovala duševní odstup tak 10 metrů. Byla přátelská, na vtípky odpovídala spíš zdvořile než spontánně, mluvila málo. Není to ale pověstná „ledová královna“ znuděně vykonávající mechanické pohyby – to vůbec ne. Její fyzično je s tebou, její duševno je jakoby za skleněnou přepážkou. Takže GFE = 0 nebo spíš záporné 🙂
Hlava mi nebere jak je možné spojit tak přítulný kontakt a takový izolační odstup.

K salónu Matahari:
Vchod jsou otevřené dveře z rušné Truhlářské ulice, jasně označené „Salon Matahari“, takže diskrétnost = 0. Během návštěvy jsem potkal min. 5 slečen a jednoho asizákazníka. Měli by si vzít příklad z klasického (byť dnes zmírajícího) salonu Hanka v tomtéž domě, kde je naopak diskrétnost dovedena k dokonalosti.

Kdo si byť jenom trošičku hlídá svoje soukromí, měl by se tomuto podniku zdaleka vyhnout. Já se tam určitě vracet nebudu.

https://www.tapky.info/?3128,jennifer-matahari-salon-773-164-811-773164811

HvQxqOmPSn.jpeg

3 5 votes
Hodnocení recenze
5 Komentáře
Nejstarší
Nejnovější Most Voted
Inline Feedbacks
Ukaž všchny komentáře
10 června, 2021 16:12

Ne že by mi na tom extra záleželo, ale Me naopak tohle sedí člověk nemusí na ulici čekat jako jinde a hned zapadne do dveří, než zevlovat pár minut u jiných salonů venku , sem tam se tam na jinou masér ku narazí to je pravda, ale aspoň se může omrknout 😁, jinak klienta sem tam potkal za svoje návštěvy 1x , to se mi stalo i jinde stát je to spíš o náhodě.

10 června, 2021 22:14

Jasne, zlodejitahari nevedi, co je GFE. Ani se o to nesnazej. Hrajou si na hogo fogo salon a skutek utek…Vysavaj prachy z chodicich bankomatu, kterych je mezi honimiry porad hodne. Kdybyste je netopili, tak by tady ta masazni kultura byla jinde a tihle zlodeji by bud zlevnili nebo sedeli v kase u alberta!

10 června, 2021 22:28
Reply to  Andrej

drahý sou no.. ale s tím GFE tedy nesouhlasím moc já tam chodím právě za holkama s GFE přístupem takže záleží, když by byli levnější tak tam chodím i víc takhle jednou za čas.. , minule jsem si psal z recepční že musíme dát příště zas dát řeč nad jejich bussiness modelem .. snažím se tam probojovat nějakou akci, loni jsem neměl uspěch tak uvidíme zda je nezlomím letos 😀 😀

Last edited 1 rok před by Peters32
13 června, 2021 00:13
Reply to  Peters32

Proste je nechutny si dat cenu 2200, kdyz ostatni salony berou 1600. Nenabizeji nic navic. Nechapu, proc jim to bastite a kazite ceny. Nechat vyhladovet je jediny reseni.

Last edited 1 rok před by Andrej
5
0
Budeme rádi za tvůj názor, napiš komentářx