Ayla – Top Privat

Návštěva XX.XX.XXXX, můj první privát.
(edit admin: neni dobre psat presny datum navstevy do recenze 🙂 )

Po přečtení nespočtu recenzí na různé slečny se rozhoduji pro Aylu z Top Privátu. Domluva přes WhatsApp. V pondělí chci udělat rezervaci na čtvrtek kdy mám čas a podle kalendáře na webu Ayla pracuje, ale jsem upozorněn, že si mohu udělat rezervaci maximálně den předem jak už uvádějí jiní návštěvníci Top Privátu, ale nějak mi to vypadlo, asi jak jsem se moc těšil. Ve středu druhý pokus a tentokrát se rezervace na další den daří, dohodnuta návštěva na 10:00 a zdržím se 1h. Potvrdit mám hodinu předem.

V den schůzky dorazím na Slezskou 19 Praha 2 a volám, že jsem před domem. Odezva téměř okamžitá a jsem přes bzučák vpuštěn do domu a podle instrukcí mám jít do druhého patra. Dojdu před vchod do bytu a hledám podle čeho bych poznal, které dveře jsou ty správné i když to mi bylo možná řečeno po telefonu před domem, ale tak první privát no , než se stačím rozhlédnout otevírá Ayla s úsměvem na tváři. Pozdravíme se a vede mě do pokoje. Na pokoji mi ukazuje kde si mohu odložit věci, domluvíme služby 1h 1500Kč + OB 500Kč. Poté neváhám a svléknu se do naha, dostávám ručník a Ayla vykukuje z pokoje jestli mohu projít do koupelny bez toho aniž bych se s někým potkal. V koupelně vana se sprchou, uvítal bych radši sprchový kout, ale co už, účel to splnilo. Po návratu do pokoje za mnou dorazí Ayla a ručník jde okamžitě dolů, následuje rychlé ohmatání, svlečení slečny a Ayla už jde na kolena, že bude kouřit, ale v tom jí zarazím ať se opře o postel rukama, chci si jí prohlédnout nejen zepředu. Neudržím se a začnu lízat, chvíli na to Ayla začíná vzdychat, pak střídání a jde se kouřit. Kouření ji jde, nešidí to a fakt se snaží. Následuje misio, změna na koníčka a to už nevydržím a udělám se.

Po prvním kole se ptá jestli nechci vodu, tu jsem si s povděkem vzal a říká, že dáme druhé kolo . Po dopití se hned ujme rozkuřování, ale dvě minuty po prvním kole to nejde i přes evidentní snahu. Říkám, že počkáme trochu déle, takže si povídáme a je mi nabídnuta masáž. Masáž je super uvolňující, během ní také lehká konverzace. Pár minut masáže zabralo a rozkouření funguje i když opět velká snaha. Druhé kolo jdeme zezadu, Ayla vzdychá, prostě paráda až se udělám.

Třetí kolo už nedám to mi bylo jasné, tak si ještě pár minut povídáme. Slečna je velice sympatická, kvůli přístupu jsem k ní taky šel.

Podle fotek jsem Aylu poznal i když se sama kritizovala, že by potřebovala zhubnout, mě její forma přišla dobrá. Já se necítím jako krasavec, ale Ayla mě překvapila pár komplimenty jako „pěkný mladý muž“ a že mám hezkou postavu.

Tímto děkuji všem co přispívají a dopomohli, tak k mé správné volbě.
Ayle dávám vysmátého smajlíka a můžu doporučit. Opakování nejspíš ano.

https://www.tapky.info/?3417,ayla-top-privat-774-173-618-774173618

5 2 votes
Hodnocení recenze
0 Komentáře
Inline Feedbacks
Ukaž všchny komentáře
0
Budeme rádi za tvůj názor, napiš komentářx