Chloe – Secret Room, Malina, Relax66, ……

Ječná 10, 774 593 651

Píšu zatepla, aby prosákly všechny pocity, nicméně po dopsání ukládám do šuplíku.

Opět se objevil onen nutkající pocit, nešlo to jinak. Zkoušel jsem pozitivně recenzovanou Bjanku z Oasis, ale tam mi neustále cpali něco za dvojku díky požadavkům, tak jsem poděkoval a šel hledat dál, poněvadž jinde platim za to samý o boženu míň. Nakonec to padlo na ruskej podnik čítající několik identit. Rozhodl jsem se podle fotek a tělesných proporcí pro Chloe. Recenze na holky z této sítě podniků jsou spíše smíšené, přesto jsem do toho šel, bo jsem nikoho jinýho nenašel.

Po příchodu na mě vykoukla Chloe z bytu, byla již v ručníku. Krátká domluva, po snaze prodat mi opět něco dražšího (i přesto, že modří vědí, že zpravidla víc nedostanou), beru klasickou erotickou za 1500 českejch. Odeberem se do pokoje, kde je i sprcha, za to palec nahoru. Čekání na Chloe se nekonalo, byla připravená.

Chloe je Ruska, 23 let, žije tu již delší čas, masíruje již nějakou dobu, mluví v pohodě česky a je příjemná. Krom toho všeho je to za mě v kategorii slečen do 165 cm čistě áčkovej kousek. Jeden z top obličejů a krásný tělo – nohy, zadek, kozy, prostě celá. Masáž v pohodě, zakončení ovládá rovněž skvěle. Co se fotek týče, nejsem si jistej, že je na nich ona. Ale neřešte to, nevěřim, že bude někdo zklamanej, je to koťátko.

Tak jsme si probrali vše, co bylo v pořádku a mnohým bude i stačit. Komu toto stačí, bude podle mě spokojenej. Ovšem! Kdo chce prozkoumat její love canal, tak smůla. Přirovnal bych to ke zlatu ve Fort Knoxu, prostě ho nikdy neuvidíte. Nemyslím, že jsem byl nesympatickej. Dopadne tak imho každej, ale směle do toho!

Jelikož je pro mě výše uvedené DealBreaker, tak opakování nebude. Jaká škoda, je to fakt krásná holka a kdyby dovolila, tak se vsadim, že u ní zahučim balík. Velmi se mi líbila, ale to už jsem psal, žejo :)))))

Čas door to door dodržen vč. jedné sprchy.

Hodnocení je složitý. Mé osobní hodnocení je díky uvedenému 7 z 10. Pro ťapky je nutno přihlédnout k tomu, že některý věci jsou holt nad rámec a tak asi koutky nahoru a něco si tam domalujte.

https://www.tapky.info/?3513,chloe-relax-point-66-728-219-076-728219076

Chloe.jpg

4.4 5 votes
Article Rating
Subscribe
Upozornit na
1 Komentář
Nejstarší
Nejnovější Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Registr
13 května, 2021 17:15

Musím potvrdit.
Krásná mladá holka, voňavá, velice milá a umí masáž.
Na druhou stranu má hranici, kterou nepřekračuje. Mezi nohy si nikoho nepouští.
Pokud hledáte masáž, je super. Pokud hledáte šukačku, tady to nevyjde.

1
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x
cs_CZCzech