Patricie – Infinity

Dnešní další dostaveníčko s Páťou, to byla bomba, nádhera, ostrůvek života v tom moři hnusu, ve kterém poslední dobu žijeme, byla to oslava jara, oslava života, oslava vášně, oslava krásy… Té její. 😀 Dnes jsem nějak věděl, že to bude dobré, tak jsem vzal rovnou 90 minut a nelituju, dobré to bylo. Jako vždy. Na břiše jsem nestrávil snad ani deset minut a šlo se na otočku. Následovala akční hodina hry na honěnou, která skončila nerozhodně 1:1 a nebyla to žádná plichta, byla to krásná remíza. Patricie je živel, který vám vleje krev do žil po té hnusné koronazimě a zároveň vyleje tekutinu jiné barvy a viskozity někam až ke stropu.. 😀 Já vlastně ani nevím, co recenzovat, tady ani nejde o masáž, ale o normální pomilování (v rámci pravidel podniku!). A protože Páťa je živel, tak jsem to po několika brzdných pokusech už neubrzdil a vystřelil poněkud dříve. A vůbec to nevadilo. Následovalo poleženíčko, pomazleníčko a hlavně perfektní pokecáníčko. Pak jsem jí taky trochu namasíroval za odměnu já a vrněla jako koťátko, no, spíš tygřátko. 😀  Brzký návrat naprosto jistý.

😀

https://www.tapky.info/?3036,patricie-infinity-spa-603-373-881-603373881

E359F06D-449B-40B2-AF44-4DB73CE58D07-768x1024.jpeg

4.6 11 votes
Hodnocení recenze
5 Komentáře
Nejstarší
Nejnovější Most Voted
Inline Feedbacks
Ukaž všchny komentáře
2 dubna, 2021 13:58

super napsáno
teď za ní půjde každý asi po téhle recenzi, a už se k ní nedostanu 😀 , Patricie momentálně jediná za kterou se z Infinity pro mě osobně stojí za to vypravit.. (krom Kerol samozřejmě ale k ní to mě osobně tak netáhne). V zájmu Infiniti doufám že si ji tam hýčkají.

Jinak tedy obecně nejen k Patricii , je potřeba od toho nečekat za každou cenu to co je tu popisováno. Samozřejmě nespokojený u ní být nejde 🙂

Jak moc dobrou ‚nadstavbu‘ člověk dostane prostě záleží jakou má zrovna slečna náladu a jak si vzájemně sednete.. . Sou to prostě ženský .. občas člověk dostane profesionální službu třeba i vysoké kvality a občas se poštěstí něco navíc.
Jen když by někdo říkal že jeho zkušenost se uplně neslučuje s Aladarovou..

Last edited 2 let před by Peters32
2 dubna, 2021 23:52

Já mám trošku jinou zkušenost cca měsíc zpátky, první co mě zklamalo bylo že fotky jsou už staršího data a teď má dobrejch deset kilo nahoře a není to aspoň pro mě úplně cajk a pěkný. Jinak holka je veselá ukecaná jako kamarádka někam do hospody fajn ale jako masérka mi úplně svým přístupem nesedla. Přijde mi že je dost pohodlná a má radši když se klient věnuje jí než opačně. Ale někomu to třeba vyhovuje.

3 dubna, 2021 11:17
Reply to  Dio666

U Patricie jsem už párkrát byl a masáž byla skvělá. Ono co se líbí jednomu, nemusí se líbit druhému

4 dubna, 2021 09:36
Reply to  CarlosK

Samozřejmě, jen jsem tu napsal svůj dojem z ní, od toho to fórum snad je. A i ti co k ní chodí stále mi musí snad dát za pravdu že ty fotky jsou zavádějící a takhle opravdu nevypadá co se postavy týče.

5
0
Budeme rádi za tvůj názor, napiš komentářx