Karolína masáže

Karolína sídlí na Zlíchově poblíž Lihovaru v takových prapodivných novopavlačových apartmánech. Nebo alespoň sídlila, když jsem tam někdy kolem vánoc byl. Nenechte se zastrašit slovem pavlač, je to novostavba uvnitř je to hezké. A Karolína je taky hezká, a to moc. Inzerováno 29 let, je to možné, stejně, jako je možné i o 3 roky víc. Nejsem v téhle odhadovací disciplíně zrovna mistr. Příjemné přivítání, společná sprcha nenabídnuta a šlo se na věc. Masážníkovi se věnuje opravdu poctivě a po otočce ještě poctivěji. Erotickou atmosféru umí vykouzlit velmi dobře, ornitologii studovala s vyznamenáním. Dole je bohužel zákaz, o to víc jsem se vyřádil nahoře, jak z fotky vidno, je na čem. Akci hodnotím velice kladně a Karolínu směle doporučuji. Já ale asi u ní opáčko nedám, vzájemná chemie byla taková anorganická a já mám raději tu orgánickou.

😀

https://www.tapky.info/?3499,karolina-karolina-masaze-603-441-900-603441900

Karolina.JPG

3 5 votes
Article Rating
Subscribe
Upozornit na
4 Komentáře
Nejstarší
Nejnovější Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
1 dubna, 2021 05:09

Dole nedotykat?🤣🤣🤣Tak to Karolinka by spise mohla do Tesca za kasu, doufam, ze ji nebudete topit.

3 dubna, 2021 08:23
Reply to  Aladar

No jo no, to ja nemam miliony ani naladu zkouset, jestli me Karolinka pusti pod kalhotky. To mi staci tvoje recenze, abych se touhle slecinkou nenechal nachytat na svestkach👍

3 dubna, 2021 11:36
Reply to  Andrej

Tesat. Holka co nenecha “pomazlit” kacera at jde do alberta, na masaze ci na privat nepatri. Lecos odpustim, nikoli vsak ojebavky, spatne chovani a v neposledni rade zakaz se dotykat kdekoli na tele.

4
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x
cs_CZCzech