Vanessa – Rabbit Hall

Salon Rabbit Hall netřeba na tomto fóru více představovat. Začátek standardní – příjemné přivítání s nabídnutím pantoflí. A pozor! premiérově se mi dostalo i županu. Bohužel na pokoji jsem zjistil, že bych se do něj nevešel ani ve věku deseti let. No ale kvůli producírování se v županu tam nechodíme, že?

Vanessa je příjemná slečna, fotky sedí, takže si každý může udělat obrázek sám. Po společné sprše se dala do díla. Ač je to bytost drobnější konstituce nebojí se přitlačit a to dokonce tak, že to chvílemi až zabolelo. Nečekal bych, že vyvine takovou sílu. Ale vesměs i úvodní „přípravná“ fáze byla příjemná. Pocit blaha zesílil v okamžiku, kdy začalo body to body. Ovšem přiznávám, že ač objektivně není co vytknout, subjektivně to neřadím mezi úplně top zážitky.
Po otočce, která proběhla včas, následovalo kvalitní mazlení. Do mojí paměti se vepsaly zejména Vanessiny takřka ideální bradavky, citlivé a ochotně reagující na doteky. Dále nevšední ale velmi příjemná práce s pytlíkem a to, že název masáže pussycat opravdu došel svého naplnění. Slečna se opravdu nestydí přijímat rozkoš a to mě osobně hodně baví.
Vanessu lze určitě doporučit těm, co mají rádi drobné holky s otevřeným nejen srdcem;-).
Ač objektivně slečně není co vytknout a smajlík se rozhodně usmívá 🙂
tak mě to táhne přecijenom trochu jinam. Za mě tam chyběla taková chemická jiskra, kdy se ve vás vaří krev ještě dlouho po masáži a touha po opakování je takřka neodkladná. To v tomto případě nenastalo.

VanessaNew1.jpg

3.4 5 votes
Article Rating
Subscribe
Upozornit na
3 Komentáře
Nejstarší
Nejnovější Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
XZ
29 března, 2021 13:10

brzy se sem sletí místní letka z jiného salónu, že se jedná o reklamní recenzi 🙂

29 března, 2021 14:20
Reply to  XZ

Tak ono je rozdíl, když komentuje léty profláklý uživatel, který má desítky recenzí napříč všemi salony, anebo když napíše první oslavnou recenzi zcela nový nick, který nikdy nikdo nikde neviděl.😉 Ale nic tím nenaznačuji, ani to nic nedokazuje. 🤣

3
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x
cs_CZCzech