Lexi – Rabbit Hall

V poslední době tu panuje horlivá debata o Rabit Halllu alias Králíkárně. Už jsem zde psal recenzi na Angel, ale nevyjádřil jsem se v ní k salonu jako takovému. Dám i další recenzi krom Lexi pro pluralitu názorů.

Rabbit Hall je jeden z mých v poslední době oblíbených salónů a většina masáží  byla super nebo alespoň dobrá. Sem tam se jim povede ale naverbovat fakt velmi špatnou masérku. Naštěstí mají ty špatné většinou jen krátkou životnost. Už jsem s nimi řešil i reklamaci a postavili se k tomu velmi seriózně. Seznam masérek tedy ukazuje i divky co nikdy nejsou na rozvrhu. Tohle by byl jednoduchý fix.

Fotky dívek mi přijdou vesměs věrné. Občas ale focené ne moc vypovídajícím stylem. Jednou mi tedy podstrčili úplně jinou, což není problém fotek. Tohle se stalo těsně po otevření, a od té doby nic podobného ani náznakem nenastalo.

Prostředí hezké. Chválím tlumené červené světlo. Je dostatečně vidět ale nebije do očí. Cesta do sprcháče přes recepci tedy nic moc. Dříve člověk mohl potkat i kolegu, ale to už vesměs vychytali. Jinou masérkou sem tam potkáte i nadále. Sprchový kout dost stīsněný. Nabídnou i župan, ale kdo zná tak ví, že jsou dost malé.

Nabídka nápojů je asi fajn. Ceny mi přijdou také v pohodě, vzhledem k různým akcím. A jako jedny z mála je napadlo, že foot job není poplatková služba. Akorát mají někde na webu, že se sprcha, i společná, nepočítá do času. Tohle ne úplně platí, ale na čase stráveném s masérkou mě nikdy neošidili.

Hodnocení salonu si přeberte jak chcete. Jako každý salon má své mouchy. Dle mého stále patří k tomu lepšímu v Praze.

K samotné recenzi:

Lexi

Zkušenosti po několika opakováních. Plánuju další.

Mladá holka. Štíhlá brunetka, hezká v obličeji, prsa spíš menší 2. Dobře padnoucí do ruky. Lexi má jeden z nejvýstavnějších zadků co jsem kdy viděl. Působí dost zakřiknutě, ale to je jen první dojem.

Masáž tělo na tělo velice intenzivní a sem tam zajede i na správná místa. Holka rozhodně není netykavka. V mezích pravidel vyjde hodně vstříct. Nechovejte se ale jako idioti. Podobně jako Angel vyniká ve foot jobu.

Souhlasím s kolegy, kteří říkali, že dost záleží na jejím rozpoložení. Člověk může dostat takřka GFE a nebo jen solidní erotickou masáž. Vyloženě špatný zážitek jsem s ní nikdy neměl.

Hodnocení: 80% a 20%

https://tapky.info/?3259,lexi-rabbit-hall-774-910-918-774910918

Lexi2-2.jpg

3.4 5 votes
Article Rating
Subscribe
Upozornit na
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x
cs_CZCzech