Diana-Králíkárna

Diana z Králíkárny

No, vzhledem k četným oslavným recenzím na tento podnik jsem se odhodlal znovu vyrazit do sklepa. Zavolal jsem okolo poledního a byla volná Diana. Sice recenze zde žádné, ale na fotkách vypadala ok, tak jsem neváhal. Domluva výborná, po zazvonění klesám po schodech do podzemí. Otevírá mi hezká slečna, jdeme na pokoj. Po nabídce nápoje jsem odeslán do sprchy. Beru Mix masáž ve slevě. Po ulehnutí začíná masáž- technicky ok, postava pevná, kůzlata pěkně rostlá, ale ouvej, slečna je taková protivná nemluvná- a nebylo to jenom tím, že česky skoro  neumí, zdálo se mi, jako bych tam byl tak trochu na nesprávném místě. Erotická atmosféra žádná. Po otočce trochu klouzanice, ale takovej ten pohled typu- „Co bys rád ty trumbero. Vyhoním tě a pomažeš, odkud jsi přišel“. Pičku umně schovává, natož aby ji ukázala, o poloze 69 nemůže být ani řeč. Přechází mě chuť, pak už jen čekám, až tahle estráda skončí. Sedíc daleko mě vyhoní, pak hurá do sprchy a domů.

Závěr: hezká holka, ale pro mě naprosto o ničem. Asi jsem jí nesedl nebo je jen namyšlená, třeba jí někdo bude více po chuti a bude to prima.

https://tapky.info/?3366,diana-rabbit-hall-774-910-918-774910918

Diana.jpg

4.2 5 votes
Article Rating
Subscribe
Upozornit na
7 Komentáře
Nejstarší
Nejnovější Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
13 března, 2021 01:18

Hele, Andrej, Králíkárnu si tu rozvracet nedáme! 😀

13 března, 2021 20:26

Podle meho tam je nejlepsi chodit na tu pussycat masaz, kde mas jiste ze uvidis, sahnes si, liznes si. Ostatni zalezitosti jsou jen polozky do nabidky, ktere nestoji ani za povsimnuti.

14 března, 2021 09:16
Reply to  Andrej

ja tam byl taky a cena se uz na chatu da o 30% srazit. Coz ti ostatne nabizi sami, pac vi, ze je to spolu s Matahari nejdrazsi

3 dubna, 2021 20:01

Jasný…..

7
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x
cs_CZCzech