Masáže Dominika 

Sídlí kousek od Anděla v baráku, kde je i Lezecké centrum Smíchoff, kde má pronajatý moc krásný aparmánek, jak stvořený na milostný románek. V tomto případě jen na masérský, no.. Pro šetřílky-bere si za hodinu dvoulitr. Fotky víceméně nelžou, je hodně hezká v obličeji, ale kdyby v pase ubrala pár centimetrů a kilogramů, byly by fotky směroplatnější. Ale není to nic hrozného, ani za mojí hranou, jen jsem srovnával fotky a skutečnost, protože jak to občas je, víme tady všichni.. Inzerovaných 32 let bych řekl, že sedí naprosto přesně. Dominika je hezká, příjemná a povídavá holka a od pokud vás popadá před setkáním nějaká tréma, u ní vás hned přejde. Jo a komu vadí tetování, pro toho taky nebude ta pravá, protože je posprejovaná asi jako manželka generálního tajemníka ústředního výboru yakuzy.
Masáž začíná dosti propracovanou sprchou, vydrhne vám záda nějakým pískem a takové skvělé podrbání hřbetu jsem snad ještě nezažil. Po otočce k sobě následuje asi nejerotičtější předmasážní sprcha, kterou jsem zažil. Kladélko šlo nahoru okamžitě, mazleníčko pod tekoucí vodou, sem tam nějaké ta pusa, i jazyky se potkaly. Do toho všeho vám ptáka skoro nepustí z ruky.. No prostě bomba, máte chuť jí v tý sprše prostě vojet jak v holyúdském filmu 18+.
A to je bohužel všechno, protože po příchodu do pelechu následuje taková normální (ale moc dobrá!) masáž zad, zadele a nohou, semtam nějaké to b2b, ale bohužel ta erotická atmosféra ze sprchy je pryč a nevrátí ji zpět ani 69, moc šikovná práce z ptákem a možnost sahat kam chci dle libosti po otočce. Byl jsem u ní dvakrát a pokaždé to tak bylo. Ale mluvím jen za sebe, abych Dominice nekřivdil, protože se masážníkovi opravdu věnuje a je moc šikovná a rozhodně doporučuju jí navštívit. Mně prostě ten scénář, kdy vystřílím munici hned na začátku. nevyhovuje, já mám rád postupné napětí.
Doporučení rozhodně ano, jestli k ní půjdu potřetí, ještě uvidím.

https://tapky.info/?3002,dominika-masaze-dominika-725-308-252-725308252

Dominika.JPG

4.1 7 votes
Article Rating
0 Komentáře
Inline Feedbacks
Ukaž všchny komentáře
0
Budeme rádi za tvůj názor, napiš komentářx
()
x
cs_CZCzech