Lexi – Rabbit Hall

Rezervace proběhla online. Musím říct, že bylo hned několik komplikací. Lexi byla opakovaně doporučováná přes chat jako ta nejlepší. Pokud si to pamatuji, tak proběhla první rezervace zase na někdy ráno. V předstihu rezervace zrušena, že lexi má něco jiného. Že někdy v podvečer by to šlo. Ráno ten den jsem tedy potvrzoval podvečer , to ale už měla obsazeno, tak měla čas až pozděje večer, bral jsem i tak, ikdyž rady byly, že se má chodit ráno ale já už byl připraven.
Dveře do baráku příjde někdo z nich otevřít, jsou to normální vchodové dveře do obytného baráku. Přišla pro mě jiná dívka  a dovedla mě někam až do druhého podzemního patra. Musím uznat, že nasadila poměrně brutální tempo a přišlo mi, že jsem ji na schodech občas ztrácel, nevěděl jsem kde co pořádně je, tak jsem nechtěl skoro běžet po schodech. Došli jsme na místo, tam u recepčního stolku stála Lexi, ve vedlejší místnosti za „plachtou byly další zaměstnanci“.
Lexi začala ukazovat ceník a začala druhá část zábavné rezervace. V tu dobu probíhaly nějaké akce, takže jsem měl přes internet objednanou nějakou kombinaci Pussycat a B2B(něco jako B2B+lízání) to jí zjevně nebylo řečeno předem a vůbec netušila, co si budu přát. To jak jsem jí to vysvětloval úplně nepochopila, tak se musela jít dozadu domluvit s někým kdo to vyřizuje. Přišla a už věděla postavila se vedle mě a stála. Čekal bych, že řekne ať jdu za ní nebo tak něco, chvíli jsem čekal, nakonec jsem se zeptal jestli mám jít za ní tak se teprv rozhoupala.

V pokoji zase nic, musel jsem se tedy zeptat, jak dál, zda se mám svléknout. Ona, že ano, jestli chci společnou sprchu(souhlasil jsem) a ukázala k županu, tak jsem se do něj zabalil a vydali se do koupelny, ta je poměrně malá místnost, rohový malý sprchový kout asi jeden pro všechny pokoje. Po sprše se začala utírat a já se zeptal, do čeho se mám utřít, prý tam někde ležel v pokoji ručník pro mě :D, tak pro něj musela dojít.(Přiznám se, byl jsem zhýčkán z Luxury, kde mě Lexi utřela). Byly tam připravené i papuče, ale musím uznat, že papuče a zejména župan je opravdu prťavý, na mě musel vypadat jak krátká i „úzká“ košile. Návrat do pokoje ve stejném duchu.
Upřímně mě její komunikace dost překvapila, nevím jestli neumí moc česky, nebo ten den a v ten čas neměla náladu, ale musel jsem se sám pořád ptát, sama nikdy nic neřekla. Zejména když to nemají v jedné místnosti, tak bych čekal trochu vedení, přecejen ona je tam doma  a je podle mě mnohem příjemnější, když říká co a jak. Obecně jsem spíše méně komunikativní a u masáže ještě méně, takže mě překvapilo, že zrovna já si stěžuju na nedostatečnou komunikaci.
Při masáži na břiše se intimním partiím prakticky nepřiblížila, nějaké rafinované B2B to taky nebylo, řekl bych že drtivou většinu prostě jezdila „v sedě“ po zádech. Tady nastal pro mě překvapivý moment když jsem zjistil, že není do hladka oholená a chloupky byly v takovém tom tvrdém, krátkém a trčícím stavu. Bylo to zajímavé spestření, ale na druhou stranu bych řekl, že k masáži se to nehodí, jelikož to byla prakticky jediná věc, na kterou jsem se dokázal soustředit. Bylo to tak trochu jako kdyby po vás někdo jezdil struhadlem, nebo takovou tou kovovou houbičkou, to stejné i poté při masáži když jsem byl na zádech. Používá poměrně dost oleje, takže to klouže, mlaská. Masáž na břiše trvala podle mě docela dlouho, ale nejsem vůbec schopen odhadnout, jak dlouho, hodiny jsem nezahlédl. Po otočce na záda všechno změnilo. Tam už to jako masáž moc dlouho netrvalo. Celou vahou tělem přejížděla přes penis, to bylo dobré, pak jezdila už po břiše hlavama k sobě tak blízko, aby bylo možné líbat prsa, atd. nějaký čas provokovala a jezdila tak, že se pusou dalo dostat od prsou až těsně dolu, ale tam se člověk nedostal :D, pak tedy povolila a smohlo začít lízání. Po chvilce se otočila a už do konce zůstala v 69 na lízání. To byl vlastně první okamžik, kdy se penisu a koulí dotkla rukama. Zas tak nějak si s tím nehrála, ale vzhledem k situaci, kdy prakticky celá horní polovina těla byla nehybná, včetně hlavy(zaujala takovou pozici, že se prakticky uvelebila na spodní čelisti ), tak konec byl dost intenzivní a trval několik sekund.
Po očištění probíhalo ještě nějaké krátké hlazení, ale pak zase nastal takový komunikační šum. Nic neřekne, nic nedělá 😀 Tak se musím zepta, zda je to konec(už si to moc nepamatuji, ale přišlo mi, že odpověděla něco ve smyslu asi jo.) Zeptala se jestli chci společnou sprchu a já v té situaci řekl, že sám, což teda asi nečekala, já asi taky ne, ale jak jsem byl z té její divné nekomunikace rozhozen, tak jsem to plácnul. Když jsem se vrátil, tak stála v ručníku prakticky na stejném místě a ve stejné pozici, jako když jsem odcházel. Zase jsem se musel zeptat, jestli je to konec a mám se obléct(myslím že proběhlo zase něco ve smyslu nesmělého ano).
Masáž to nebyla špatná, smajlík asi spíše pozitivní. Mám pocit, že to bylo za cenu B2B, takže 1700 za 1 h, tak přimhouřím oka nad tím okolním, a prostě s tou poslední částí masáže nejde dát nic jiného než usměváčka. Byla to druhá masáž v kariéře, přístup a masáž nebyla nejlepší, ale zase byla druhá nejlepší. 😀 Zase ale dívky v tomto podniku nabízí něco, co ostatní ani za příplatek ne.

Lexi-2.jpg

4.8 4 votes
Article Rating
Subscribe
Upozornit na
2 Komentáře
Nejstarší
Nejnovější Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
1 února, 2021 22:05

čovece ten začátek bylo dobrodružství docela dostat se na pokoj se tam honit po schodech😁, Lexi má docela rozdíly v hodnocení …u mě s nějakou komunikaci problém nebyl, ale zase že by moc mluvila to ne, kde u tebe mlčela tak u mě ne… Oleje moc nepoužila naopak když sem tam loni byl.. možná i masíruje pokaždé jinak podle nálady a záleží na štěstí.

Last edited 2 měsíců před by Peters32
2 února, 2021 07:03
Reply to  Peters32

Asi je lepší fakt chodit spíš ráno než večer😁

2
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x
cs_CZCzech