Patricie – Infinity

Vážení priatelia, toto bolo naozaj dobré podujatie!

Až zase bude nějakej strašně chytrej soudruh sexuolog vymejšlet, co že je to ten sex epýl, ať radši drží hubu a zajede si na masáž k Patricii. A až mu Patricie otevře dveře v přiléhavých sexy šatečkách, konečně pochopí, co že to teda ten sex epýl je, ještě než začne akce samotná. A jestli ne, tak je to buzík.

Za Patricií jsem byl loni v první půli března a pamatuju si ten čas proto, že týden potom nastala patálie zvaná Kurvid-19… No a pak nějaká ta nedomluva na čase a také moc příjemný úlet zvaný Kerol, za kterou jsem byl za poslední čtvrtrok snad šestkrát, a o které velmi kladně pojednám brzy příště. Takže jsem se za Patricií skoro rok nedostal… A za ten skoro rok se nezměnilo nic. Patricie je pořád stejně krásná, usměvavá a milá kočanda, která vám naježí váš sekundární pohlavní znak už ve dveřích a primární pohlavní znaky začnou prosit ten sekundár, jestli by jim nepomohl dostat jejich produkt zvaný Spermtex urychleně ven, jinak provedou sebevražedný atentát výbuchem. Masáž na břiše trvá výrazně kratší dobu, než u jiných holek, ale po otočce vám to od první vteřiny vůbec vadit nebude. Co se dělo pak, si vlastně ani nepamatuju. Pamatuju si jen, že eroatmosféra byla hustá tak, že by se dala krájet, chvíli něha, chvíli divočina, chvíli něha, ale více ta divočina. S vaší řadící pákou zařadí postupně všechny stupně, směrem k nejrychlejšímu, na zpátečku nedošlo. Dotekům se ale vůbec nebrání, spíše je vyhledává, seKundární pohlavní znak si nechá řádně poštolovat a jak hmatno i slyšno, líbí se jí to. Jenom dovnitř nee. Prostě to bylo velmi moc hodně dobré, vlastně naprosto vynikající! Po akci následovalo nějaké to mazleníčko, docela srandovní pokec, všechno jak s kámoškou s bonusem, jak to má bejt.
Komu vyhovuje dynamičtější průběh masáže s pořádnou dračicí, u Patricie se nesplete.
Opáčko naprosto jisté, doporučení pochopitelně nedávám, protože se k ní chci ještě někdy dostat.
Jo, k tomu opáčku… Jdu za ní zítra, héč! 🙂

https://www.tapky.info/?3036,patricie-infinity-spa-603-373-881-603373881

07EC6E7A-C65C-44D2-983A-D07ADF42BD65-1024x667.jpeg

4.1 8 votes
Article Rating
Subscribe
Upozornit na
4 Komentáře
Nejstarší
Nejnovější Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
18 ledna, 2021 21:40

Koukal jsem, že má nový fotky, co jí to v tom Photoshopu zkoušeli dělat s tělem? 😮 Porovnejte s odrazem v zrcadle. 😂

petricie.jpg
Last edited 3 měsíců před by alex_murphy
19 ledna, 2021 09:24
Reply to  Aladar

Já neříkám, že je tlustá, ale že na té fotce vypadá, jako kdyby měla zlomenou páteř. 😆

19 ledna, 2021 17:55

mohu potvrdit že Patricie opravdu umí párkrát jsem u ní loni byl , důkazem je i její často plnější rozvrh, takže narozdíl od většiny ostatních je nutnost dělat rezervace den možná i spíš dva dopředu. ale vytíženost masérky je vždy známka kvality.

4
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x
cs_CZCzech