Martina – Privat Escort 69

Hoši, čtěte pozorně, toto byl největší přešlap mojí dosavadní nornické kariéry.

Starý známý privát v Habartické, mám tam pár svých oblíbenkyň, ke kterým se rád vracím, ale jelikož ten den neměla ani jedna službu, zkusil jsem slečnu Martinku.

Pokud jsou fotky její, tak budou minimálně 10 let staré. Slečna, nebo spíše paní, věkem v popisu inzerátu 25, v reálu tak 40. Sexappeal na bodě 0. Vlasy do drdolu, nenamalovaná, nijak neupravená, chybělo pár zubů, celkem oplácaná. Fakt katastrofa.

Byl jsem asi trochu naivní když jsem se od ní nechal odvést na pokoj a doufal, že ta pravá slečna Martina teprve přijde, ale bohužel.

Bylo mi blbý to už na pokoji odpískat, takže jsem vzal půl hodiny za litr (ale spíš jsem měl pocit, že ten litr by měla dát ona mě).

Vůbec mě nebrala a neměl jsem na ní ani trochu chuť, takže jsem si jen lehl, zavřel oči, protože se na ní ani koukat nedalo a jen se nechal přes gumu vykouřit. V hlavě jsem si představoval, že mě kouří nějaká pěkná samička, což mě nakonec dovedlo k vyvrcholení.

Rychle obléct a pryč od ní. Moje návštěva trvala celých 15 minut.

Doporučuji si ho radši přemáchnout v ruce sám, než dávat litr za takovou hrůzu, nechápu, jak za takovou nádherou může vůbec někdo chodit.

Pokud někdo z Vás tento podnik také navštěvuje, budu rád za každou Vaši recenzi a názor, tak pište, pište, pište…

https://www.tapky.info/?2165,martina-privat-adrianka-606-414-121-606414121

Tel: 607 606 606

img0001.jpg

2.3 3 votes
Hodnocení recenze
1 Komentář
Nejstarší
Nejnovější Most Voted
Inline Feedbacks
Ukaž všchny komentáře
dreamer18
5 prosince, 2020 07:06

hh, za touhle dámou jsem byl asi 5 let zpátky a tehdy měla v profilu uvedený věk 28 let 😀 a říkal jsem si, že jí v reálu bude tak o 5 víc. Ale vzhledově to tehdy nebyl takový průšvih, takže od té doby asi hodně sešla a přestala o sebe dbát. Akci už si nevybavuju, ale určitě to nebylo nic, co by mě uchvátilo, protože opáčko se nekonalo.

1
0
Budeme rádi za tvůj názor, napiš komentářx
cs_CZCzech