Lexi – Rabbit Hall

Poměrně nový salon, který jsem se trošku bál okusit, neboť ho přirovnávají na foru k ruským honírnam, což také vypadá podle nabídky z webu.

Nedalo mi to a zkusil jsem zajít na jejích akci pussycat 90 min za 2400,-. Objednávání proběhlo skrz online chat, domluva super. Dveře mi otevíral nějaký chlap(dost mě to zaskočilo), očividně recepční. Salon v -2 suterénu, ale fakt luxusní, hodně se mi líbil ten jejích styl, všechno černý a červený světla, ale škoda že skoro není nic vidět. Recepční mi udělal kávu, docela v pohodě kluk no a pak přišla Lexi. Mladá holka, libová postava, kozičky pro někoho možná nic moc, ale přesně do ruky, což mám rád.(fotky odpovídají) Očividně nějaká ukrajinka nebo ruská, ale dalo se s ní v klidu pokecat. Pokoj v pohodě, dostal jsem župan,pantofle, ručník – k mému překvapení sprcha nebyla v pokoji ale na chodbě, což u mě docela velký minus a hlavně ty prostory jsou obrovský, tak nechápu proč neudělali sprchu v pokoji.

Společná sprcha po tom zpátky po chodě do pokoje no a muže začít. Masáž skvěla, říkají tomu mix všech masáži v jednom, ale pro mě je to všechno stejný, i kdybych si vzal jenom b2b, každopádně mě hlavně zajímala jejích „3. Můžete se dotýkat a dokonce i líbat celé tělo masérky.“ líbat celé tělo masérky. Takže poloha 69 a šup jsem to zkusil líznout, žádná reakce, takže jsem v tom pokračoval no a všechno v cajku. Zbývalo nějakých 15 minut, tak jsem udělal i já ji. Pak společná sprcha a konec.

+Super prostory

+Pravé fotky

+Servis

+Masáž

-pokoj bez sprchy

-v pokoji byla trošku víc zima

-holky asi jenom z bývalého svazu

Opakování u mě ano.

https://www.tapky.info/?3259,lexi-rabbit-hall-774-910-918-774910918

https://www.massagehall.cz/cs/masseuses/lexi/

Lexi1-2-0.jpg Lexi2_Profil-1.jpg fbf1e3ed78e82744348a29a15cc5105a-2.jpg Lexi3-3.jpg

3.7 3 votes
Article Rating
Subscribe
Upozornit na
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x
cs_CZCzech