Thajka Hotel Oáza

Ahoj všem,

vzhledem k tomu, že mně tento web pomohl když jsem se rozhodl skutečně aktivně vyhledat masáž s HE, rád bych tu zanechal dosavadní zkušenost pro další případné začátečníky. Jen pro pořádek, je mi 25 let.

Osobně mám konkrétní zkušenost pouze se salónem Thajka, Hotel Oáza na Praze 4.

Budu popisovat hlavně svou první zkušenost, kdy jsem přišel do salónu, nevědíc co mě čeká a nervózní jak u maturity. Každopádně zde v ten den byla přítomna pouze jedna masérka, což se mi stalo pouze jednou, právě v tento den. Pro mě je povinnou výbavou sprcha, kterou absolvuji před i po masáži, ta zde je k dispozici, ačkoliv nic extra, poslouží. Hodil jsem tedy sprchu a byl jsem odveden do pokoje na matraci, zde jsem si naivně chtěl ulehnout ve spodním prádle, kde mě maśerka zastavila a řekla, že musím nahý. (Dneska už vím, že to byl první signál k úspěchu!:D)

Masáž probíhala klasicky nejdřív na břiše, kdy byla velice intenzivní brnkaná na ta správná místa, masérka se vždy dotazovala zda je to ok a při udělení souhlasu byl každý další dotyk intenzivnější a jejich frekvence se zvyšovala, následně velela otočku a v podstatě při každém pohybu dojela až k intimním partiím a minimálně o něj nějak brnkla, ať už jela od krku na břicho nebo od lýtek k tříslům, pokaždé když měnila stranu (což dělala často) mě obejmula mezi nohy, jako kdyby chtěla nasednout a bez větších rozpaků mi ho vždycky stiskla a dělala jakoby nic, že se v podstatě jen opírala. Bohužel já byl tehdy i po 40 minutách furt celkem nervózní, takže stožár v nedohlednu, takže už to vypadalo, že se nic dít nebude, tak u konce, kdy se mě zeptala jestli chci “head massage” jsem špatně rozuměl a zeptal se, “where”? To byl pro ni asi dostatečný signál, sundala ručník, usmála se, řekla že budu muset zaplatit, ptám se kolik a ona, kolik můžu. Moc jsem nad tím nepřemýšlel, řekl jsem tisíc, ona spokojená a začala. Tady nervozita opadla a musím říct, že to bylo skvělý, nikam nespěchala a očividně jí to bavilo, dokonce jsme přetahovali asi o 15 minut a vůbec nic neřekla. Po chvíli zdárnej konec, utřela a šel jsem zas do sprchy, peníze jsem dával při odchodu.

Ačkoliv vím, jak se jmenuje, veřejně zmiňovat nebudu, byla lehce při těle, ale vůbec mi to nevadilo, extrémně komunikativní a sympatická slečna. Věk tipuji tak 23-26 let, ale těžko říct. Po následných 4 zkušenostech v tomto salónu si myslím, že jsem byl slečně asi sympatický a nebo měla dobrý den, bohužel ač se snažím, znovu se mi na ni narazit zatím nepodařilo, holky asi střídaj ty salóny tak různě.

 

K dalším masážím doplním, že HE tu bylo v 5/5 případů, vždy za 1000,- za méně asi nepůjdou a zkouší občas i vyšší částky, ale na litr kývnou vždycky. Měl jsem už starší i mladé masérky a v podstatě vždycky je HE fajn, je vidět, že to mají holky nacvičené, většina z nich je ochotna sundat tričko a případně si nechat sahat na prsa, ale je to tak jak kdy, některé si řeknou o víc peněz, jiné ne. Pouze v jednom případě jsem se musel o “specialu” zmínit sám, jinak vždy nabídnuto. Některé brnkají průběžně při masáži, jiné vůbec ale nakonec se zeptají, když Vám v něm párkrát cukne.

Klidně rozepíšu i ty další návštěvy, opravdu byla každá úplně jiná. Ale nejlepší rozhodně ta první.

masáž Combination – 60 min vždy

950,- masáž

1000,- HE

5 2 votes
Hodnocení recenze
6 Komentáře
Nejstarší
Nejnovější Most Voted
Inline Feedbacks
Ukaž všchny komentáře
pauloconn
8 září, 2023 11:00

Jo, v Oáze to je fajn. Poprvé jsem měl nějakou starší. Masáž fajn a ke konci se zeptala na special. Řekl jsem ji, že mohu dát 700 a ona že dobře. HE velice slušný, nespěchala.
Pak jsem měl mladou pěknou holku. Masáž podobná, pak taky od ní dotaz na HE a tý jsem řekl že mohu dát 800. To nejdříve nechtěla a šla masírovat hlavu a hrudník. A po chvilce řekla, že teda jo 😄 HE super.

9 září, 2023 15:59

Chlape co blbnes, bezne chodi za 700 Kc, vyjimecne muzes uhrat za 500 Kc,.. takhle kazis ceny. Potom se ani nedivim, ze zacnou vyjednavat na 2 litrech, jsou uz rozmazleny. Kdo vydela litr za 5 min. to mi rekni. Ono i tech 700 je moc.

Last edited 13 dní před by Jumper
9 září, 2023 17:14
Reply to  Jumper

Souhlas. Když chtějí vic, tak je dobré připomenout, že za 700 můžeš mít 30min blow job. Takhle to dělám já a ještě se nestalo-kdyžuž samy začaly s náznaky- že by kvuli ceně couvly. Něco jinyho samo je, když to hodně chceš a je to na tobě vidět, to ony poznají 🙂

10 září, 2023 09:46
Reply to  rfko

No ono je to někdy otázka jestli dřív byla slepice nebo vejce, jinymi slovy když si myslíš, že by nešla a dáš jí to, tak příště už bude vědět, že prostě jsou tací, co to dají a nebude pod to chtít jít. A naopak.
Mně by u placení takové částky vadlo, že na HE u hodinové masáže, která má být pořádná a neodfláknutá) zbyde jen pár minut (jinak musí ošidit tu vlastní masáž). A dát litr za 3 max 5 min je fakt moc.

Vojta
18 září, 2023 20:01

Zrovna u thaj.ky je to skoro 100% jistota, takže tenhle řetězec je asi jediný, kde se jmény fakt nic pos… nemůže. Tam by se spíše mohla uvést ta, u které ten jeden jediný člověk za 10 let neuspěl… 🙂 Desetitisíce návštěv ročně fakt není třeba popisovat jednotlivě…
Uvádět jména je nesmysl u těch salonů, kde to dělá jen pár masérek a vedení to neví nebo jen tuší… Takhle jim je identifikujete a zkazíte to všem. Měl by se uvádět jen název a třeba uvést úspěšnost 3/5 atd…

6
0
Budeme rádi za tvůj názor, napiš komentářx