Thajské podniky Praha

Už rok čtu tuhle stránku a chtěl sem se podělit o mé zkušenosti a zároveň prosím o nějaké nové tipy. Ať to tu zase rozjedem.

Leela: V tomto podniku jsem byl snad 20x. He.100%. Ale masérky jsou opravdu staré a prostředí katastrofa. Cena odpovídá kvalitě 600kč 40min a 500 he je nejlevnější kombinace.  Nyní tam masíruje často baba u které mám tušení že je to chlap. Proto tam už nechodím.

 

Thajka:   Ve všech pobočkách He skoro 100% ale masáž podprůměr, masérky se tam mění. Pod 1000kč za he se nedostanete. A začínají na nesmyslných částkách 3000-5000kč.

 

Gold Hand Jungmanova: 2x jsem byl a 2x úspěch. Mladé sympatické masérky. He na vysoké úrovni. Cena trochu vyšší, dohromady okolo 2.200kč.

 

Siam spa: Hodnotím velmi kladně. Příjemné luxusní prostory, lehátka s vyhříváním. Cena přijatelná. Ovšem né všechny masérky dělají He. Mladé hezké bez úspěchu a starší nic moc vyšli 😃.  Nejlepší asi masérka Ist. Dokonce se velmi věnuje zadku a nikdy si neříká o peníze sama. Čeká co jí dáte a za 500 se klaní.

 

Royal Shanti: Asi nejluxusnější prostředí, když si vyberete masérku Sam tak kombinace masáž a He je asi nejlepší!. Ale ceny jsou celkem vysoké a nebaví mě chodit k jedné dokola. Rád zkouším něco nového.

 

Asian spa: Nic moc prostředí. V happy hour dobrá cena a kvalitní He. Jenže z 5 návštěv pouze 2x he. Proto tam už nechodím.

 

Přiznám se chodím na masáže hlavně kvůli He, kde ho nenabízejí už znova nejdu. Ale zároveň nesnáším erotické masáže. Tudíž hledám nové salony kde to za to stojí  je tam to tajemno jestli to přijde.

Jaké sou další salony kde jsem nebyl? Relax centrum? Shanti? atd..

Ps: nezná někdo salon kde dělají více služeb? Na dovolené sem zažil Hammam, peeling těla, různé masáže, Depilace trisel. A všude dělali He. Je to příjemná změna když vás i umyjí atd.

Díky za vaše rady.

 

 

5 1 vote
Hodnocení recenze
24 Komentáře
Nejstarší
Nejnovější Most Voted
Inline Feedbacks
Ukaž všchny komentáře
24 května, 2023 20:31

Zdarec. Jaká dělá v tom Gold Hand? Já tam byl jednou a nic. U takový hodně mladý.

25 května, 2023 23:27

Ted jsem byl tento tyden Relax centrum na Konevce, masat super, zajizdela spravne do mist mezi trisly, brnkala o koule, pri otocxe na bricho, pak az napadne prejizdela pres pero a to uz jsem byl vzrusenej, tak se zeptala, jestli muze HE a chtela 1000. Ale u sebe jsem mel jen 400. Tak nakonec kyvla, ale evidente nebyla moc nadsena a chtela, co nejrychleji vyhonit a abych sel do prdele 😀
A pak samozrejme kapitola sama o sobe Kandara, tam se to tak nejak ceka, ale uz jsem dlouho nebyl, tak nevim, jak to je ted.
Ale rad bych taky vedel o nejakym novem miste, mam to jako ty, ze chci vyzkouset vice mist, kde jsem jeste nebyl

Jstrny1986
26 května, 2023 13:34
Reply to  Cavo717

Chci se také podělit o zážitky z Tajských masáží:
Leela
Tamje jisto ta HE, nejraději jsem chodil k Rose, neplatil jsem nikdy více než 500. Poslední dobou jsou tam nové masérky a jedna, chtěla 1000 až na konci masáže, tak jsem se jí vysmál dal 500 a stejně poděkovala. Každopádně kvalita thajské masáže je veliká a když řeknu, že mě něco bolí zaměří se na to a pomůžou mi….
Asia SPA
Tam se vyplatí, při objednání říct, že chodíte často. Pán se většinou sám zeptá… Potom je skoro jisté, že HE bude a je většinou kvalitní a masérky na sebe nechají i sáhnout… tam jsem platil maximálně 600.
Shanti masáže
Tam jdu jen za masáží mají tam dobré ceny, ale HE i preš náznaky nebyl nikdy. Tedy jednou byl a to jsem tam narazil na Bee at o bylo super, ale ta už tam nedělá…
A pozor už jsem tam dostal i chlapa, masáž dobrá, ale bylo to takové zvláštní
Tawan
byl jsem dvakrát a tam už nikdy… masáž nic moc a je to hrozně drahé.
Thajka
Byl jsem jednou a HE ani náznakem, jsem asi jediný co s emu to tam nepovedlo 🙂

Také rád chodím na ruzná místa nebo minimálně k různým masérkám a to napětí jestli to vyjde nebo ne mě baví. Moc nechápu ty podivné pochvalné receze na holky co si za masáž řeknou 2500. Chápu že se tu všichni snaží o reklamu a vyhrát nějaký poukaz na masáž, ale pro mě to prostě není…
A ještě mi nejde do hlavy, že si tady holky ještě říkají o nějaké dárky a jak by měl vypadat ideální klient, co by měl dělat a co ne. To už mi opravdu hlava nebera kam se to posunulo…

gentleman666
28 května, 2023 13:51

Díky moc za tenhle komentář. Mám radost že někdo má peníze navštěvovat salony a čas o tom napsat. Já teď teda nemám moc ani jedno 😀 
Připomnělo mi to zlaté časy tohohle fora, kdy jsem se – nebo možná jsme se, v množném čísle – po každé nové pozitivní recenzi vydali zkusit další salon. To objevování mi trochu chybí, holt už nejsou zdroje.

Leela: Co dodat, všichni znají. Byl jsem několikrát u D, která je z těch starých nejmladší. Bohužel jsem začal na 800 za HE (usmlouváno z 1000) a pak už za méně nechtěla. Já na druhou stranu doufal v nějaký vývoj k odložení šatů nebo ruku pod hábitem ale vůbec. Ovšem, masáž samotná fakt dobrá.
Že je chlap, jsem slyšel o Rose. Pak je tam prý ještě nějaká hodně stará a seschlá, tu jsem nezkoušel, i když ta prý HE hodně nabízí.

Thajka: přestal jsem chodit, nebavilo mě to smlouvání – masérka začne na nesmyslných tisících za krátké vyhonění.

Gold Hand mě teda zajímá. Tam moje výlety za Thajkami začali, i když zpočátku bez úspěchu. Ale dlouho jsem tam nebyl, nebyly nejlevnější. Vlastně jsem přestal chodit když se mi jedna masérka začala líbit až moc, ona pak někam odešla, ale ani ona ani majitelka GH mi nechtěla říct kam. Zlomené srdce 😀

Siam spa: velké díky za detaily. O salonu jsem už slyšel, jednou jsem tam i byl za mladou Kae, ale právě bez úspěchu. A protože nejsou levní a nemají happy hour, nevrátil jsem se. I když Top a Sao mě podle fotky lákaly. Ale jestli chápu správně, mladé HE nenabízí a ty staré taky moc ne, takže úspěch je jen u té jedné?

Royal shanti a Sam: o té jsem se chtěl rozepsat do recenze ale nakonec jsem na to byl moc línej. Oceňuju cenové nastavení podniku v dopoledních hodinách. Masáž od Sam je fajn i sama o sobě, v průběhu náznaky které se časem stupňují. Ovšem. O ceně se nesmlouvá, za HE chce litr a méně nejde. Dokonce nabízí za dva litry něco extra, ale to něco extra je jen podprsenka dole, víc neodhodí takže tenhle příplatek nedoporučuju. (Já byl navnazenej, jak je ona tetovaná, čekal jsem že za dvojku bude nějaká divočina..)

Asian spa: dlouho jsem nebyl, dopoledne otevírají na mě pozdě. Nelíbí se mi Češi na recepci, obecně mám na téhle pozici raději Thajce. A co mi velmi vadí, když se rezervujete a chcete konkrétní masérku, tak vám pod tím jménem dají pokaždé někoho jiného (ale to se tady řešilo průběžne, že někdo chce Nana a pokaždé přijde nějaká jiná, mladá, stará, tlustá, hubená)

Shanti: byl jsem jen 2x za Bee. Vždycky preferuju jít za konkrétní masérkou, znát jméno. Nerad zkouším naslepo, na to nebylo tolik prostředků. Pro ty kdo chtějí HE jako součást masáže, Bee určitě doporučuju, většinou na to dojde už někdy v polovině, po otočce. Chce litr, ale nechá se klidně prstit. Ale chce to třeba v pondělí úterý zavolat a zeptat se, které dny tam Bee je.

Relax: Tady mi masérka pokaždé postkytla to, co se mi na masážích s HE líbí. Když to je přirozená součást masáže, prostě masíruje, otočka, nohy, začne si mě připravovat.. pak masíruje břicho a postupně jde rukama dolů až mi ho najednou honí. Beze slova, nebo jen stručná otázka masáž? a pokračuje. Nedohadujeme se o ceně, žádné smlouvání. Na konci jsem dával 700 a vypadala spokojeně. Jen tu vidím problém, že jsou borci kteří si myslí, když je masérka vyhoní bez dohadování o ceně, že to mají zadarmo protože jí byli sympatický…

Zajímavá myšlenka ohledně HE a masáží. Já se už taky nějak navykl že HE je součástí thajské masáže, takže kde není se nevracím. Na druhou stranu se mi u toho líbí ten pocit že to je něco extra a že se překračují hranice. Tohle u erotické masáže není a proto mě to tolik nebere.

gentleman666
29 května, 2023 20:29
Reply to  david6666

Ahoj, ano, Shanti na Smíchově. Zavoláš, zeptáš se, které dny pracuje B., a rezervuješ termín. Na masáži.. hele, asi nikdy jsem nezačal sahat. Čekal jsem co přijde, chtěl jsem se vyvarovat nedorozumění. Však ony to poznají. Už když ležíš na břiše, ona začne masírovat nohy, ty je dáš od sebe aby se mohla dostat vejš.. to mi přijde jako jasnej signál a ona to ví. Takže ti chňapne ptáka zezadu, že se musíš zvednout na všechny čtyři a vlastně tě honí čtvrt hodiny po začátku masáže.. Otočka, dohodneš cenu a pokračuje. Cena byla litr. Nechtěla jít za méně, snažila se přemluvit na litr ale že se teda svlíkne a můžeš na ni sahat. Raději předem řeknu, že ona je hodně opatrná, takže jakmile se něco šustne, někdo projde za závěsem, hned se přikrývá, ale pak pokračuje. Za ten litr si stáhne podprsenku i kalhotky, můžeš rukou kam chceš.. Vzhledem k její historii jsem si s ní chtěl domluvit víc, nějakej hotel, privat sauna, ale na to se netvářila, ani telefon mi nedala. Možná kdybych za ní chodil častějš.

30 května, 2023 11:07
Reply to  gentleman666

Pozor na recepci v Shanti na Smíchově nejsou vždy ochotni říct, kdy Bee pracuje. S Bee se domlouvám přímo přes její telefon, dá se dohledat a sama mi napíše, kdy tam bude. Masáž s Bee je taková, že po 5 minutách na břiše se sune rukama pod břicho a musíš se nadzvednout a už začíná hra s pérem. Když chci pouze vyhonit dám jí 500. Za 1000 si svlíkne vršek a povolí kalhoty a můžeš si s ní hrát dle libosti.
Když byla ještě v předchozím salonu, tak mě za 1000 i několikrát vykouřila a za dalších 500 jsem jí opíchal.
Za mě je stále největší jistota Leela a Thajka v hotelu Oaza a relax centrum na koněvově.

Když se bavíme o nových místech tak jsem zkusil na Smíchově masáže Sukjai. Paní majitelka je velice příjemná a sympatická. Na břiše žádné náznaky po otočce, když masíruje stehna tak se mi postavil a zeptala se co s tim? A nabídla mi HE na 2000 to jsem odmítl ze dvou důvodů, neměl jsem už v hotovosti tolik a zároveň bych to ani nedal. Zkusil jsem, že ok za 2000 ale svlíkne se a pokouří. Svlíknout se případně chtěla ale jen že pouze rukou. Měl jsem u sebe jen 800 tak jsem to zkusil a příjmula to. HE krásnej procítěnej, oddalovala a hrála si s koulema a ptala se jestli je to takhle příjemný. Po konci ještě dokončila standartní masáž a pak jsem šel do sprchy.

30 května, 2023 21:48
Reply to  martinbezdetny

To je ona, ta ze Smichova? https://www.sukjai.cz/o-nas/

edelweis
10 června, 2023 17:28
Reply to  MartinNovak

Zdravím . Po nějaké době se pokusím napsat další postřeh trošku zafilozofovat a na něco se zeptat.
Tak po zjištění, že spousta salonu zvedla cenu, kdy v Leele stojí 90 min. olejová masáž , nechtělo se mi v tom hicu jet oleje tak jsem zvolil opět Thajku na Keplerové, prostředí neskonale lepší sprcha k dispozici. Šel jsem na blind, bez rezervace. Na recepci hezká mladší asiatka a začalo dohadování, jako že prostor mají, dala mi ofiko ceník, já v mobilu info o akci, ona že mám někam zavolat, já že nikam volat nebudu, bere peníze placeno 1100,- 90 min. oleje. Sprcha jdu na futon a za chvíli přijde ta co byla na pokladně, ze do otočení na záda byla masáž supr a hodně dobrá. Když masírovala nohy a viděla erekci, tak pro mně nečekaně přišla nabídka. Vyzkoušel jsem svou fintu, že nemám zájem, na to ona proč a já nic. Bohužel to nezafungovalo. Pak proběhlo jako by nějaké dohadování, kdy snad řekla 1000,- ale nic. Mezi tím z jej strany pořád probíhala opakovaně jakoby až nepříjemná nátlaková akce a pořád chtěla nějaký dip, nerozuměl jsem, tak mi to přeložila jako spropitné, zeptal jsem se jako za co a to se strašně divila, dokonce mi na mobilu ukázala fotku české stokoruny. Mně to tak znechutilo, že jsem upustil od dohadování o nějakém HE a samotná masáž a jakoby nadšení ze strany masérky šlo do kopru. Čas byl asi taky trošku ojebán. Nic méně po pár dnech jsem mě nečekaně volno a chtěl v ranních hodinách zajít na masáž obvolal jsem a i obešel asi pět salonů a nikde neměli volno, nevím jestli je to sezonou, nebo to redukovali. Lepší už to nebude. Dotazy: jak píše kolega výše, jsem chtěl jít do salonu Sukjaj a majitelka Nareen v nabídce není, jak se k ní dá dostal. Jestli to tedy není tajné. Dále byl někdo v poslední době v Asian Spa na Smíchově. – jakou mají teď variantu masérky Nana já měl konkrétně 4 toho jména nic méně ta co se tak asi jmenovala byla super tak jestli se nevrátila, oplácanější kolem 30 let.
Tak zatím E.

30 května, 2023 12:48

Do you remember the name of the girl who is offering HE at GoldHand? The one i used to get is not there anymore

gentleman666
31 května, 2023 14:34
Reply to  argosian

Out of curiosity, what was her name? The one at Gold Hand..

1 června, 2023 09:08
Reply to  gentleman666

It’s Nid. Super nice and good masseuse as well

30 května, 2023 20:08

Ahoj,

jsem téměř nový v oblasti HE u thajek…. minimálně v oblasti psaní nějakých zkušeností.
Tak snad přinesu nějakou vodu na mlýn…

Centrum Koněvova jsem byl celkem 8x, vždy bylo nabídnuto, cena začíná na 1000, ale 600 se dá lehce dosáhnout. Vyzkoušeno od 4 thajek. Jen je to většinou spíše rychlé zakončení. Jen jedna z nich je v tomto ohledu moc příjemná a je to opravdu masáž čertíka, navíc nejmladší u nich a řekl bych že moc krásná.

Montra Praha 10 chodím pravidelně na opravdu skvělou masáž, byl jsem asi 20x. Vyzkoušeny asi také 4 thajky. Jedna umí krásně a dlouze zajíždět po stehnech vysoko, že ví moc dobře ví dělá. Ale nabídka jen 1x. Více nic.

Asian spa návštěva asi 5x, z toho 1x nabídnuto, ale z 1000 nechtěla slevit, 3x nic – to byly mladší thajky. A 1x to bylo úžasné, když jsem dostal naprosto famózní masáž třísel a zajížděla až krásně přes zadek i mezi… Skoro už i prst jakoby chtěl…. Ale nedošlo na více, bohužel zrovna tuto návštěvu jsem měl jen 400 a to nechtěla.

Jinak, není pravda, že HE jen u masáže na 1,5 hodiny. Skoro všechny návštěvy s nějakou „akcí“ byly na 1 hodinu.

Pomáhá, když třeba řeknu, že spíše raději nohy než záda. Ty se pak projedou za 10-13 minut a je více času na zlobivé části.

kokolik
30 května, 2023 21:42
Reply to  Mirkon

Ahoj,

centrum Koněvova jsem byl 2x, jednou mladší Lin? a s HE začala chvilku po otočce sama. Podruhé byla nějaký vyšší thajka u které jsem si nebyl jistý zda je to žena :D, tak i po nabídce HE jsem neměl zájem. Pamatuješ si jméno té mladé Mikrone? 🙂 Případně i u Montra a Asian spa?

Zkušenost, že stačí 60 min a více než 500,- bych nedával. Co mi na tom nevyhovuje je to, že v průběhu je nějaké dohadování o ceně, lepší je, když se jen zeptá a pak dostane o to lepší dýžko.

Díky

31 května, 2023 08:35

Za mě teda jen komentář k Asian Spa. Byl jsem tam 4x. Z toho 2x u dvou mladých na 1h a nic. Pak 2x na 1,5h u nějaké starší (ani nevím jak se jmenuje) a nic jsem neříkal. Sama začala masírovat zadek už od začátku, pak ke konci HE a nic jsem neplatil.

31 května, 2023 23:08
Reply to  emko

Ahoj, nevíš náhodou jméno té starší co masíruje příjemně zadek? Myslím, že jsem u ní byl také a super, ale jméno nevím.

gentleman666
1 června, 2023 22:02
Reply to  emko

No a kvůli takovým který za HE neplatí ,protože si myslí že to masérky dělaj ze sympatií, pak “poučené“ masérky před HE začínají s dohadováním o ceně a tím kazí zážitek (ale rozumím že se ty masérky nechtějí znova “spálit“)

24 června, 2023 08:28
Reply to  emko

Do Asian spa jsem chodil leta k Naně. Byla to takova baba po 40 tce. Uměla vývorně pravou thajskou masaž a he taky na vysoký úrovni. Ale ta už tam tak rok neni. Naposledy jsem tam byl asi letos v březnu. A po neuspěchu s mladou thajkou už jsem tam nešel.

edelweis
26 června, 2023 10:45
Reply to  Thatsit

Zdravím . Díky za info. Já byl u Nana tak 20x dovolila hodně a dá se říci úplně vše ,ale vzhledem ke své nepřipravenosti jsem toho nevyužil. Naposledy jsem v Asianu byl loni na podzim a jako Nana přišla hubená starší Thajka , HE nabídnut za 1000,- a mám pocit že naznačovala že za 1500,- se odhalí. Nesmyslná částka odmítl jsem .Jinak nedávno jsem byl na Břevnove Nasatha, mají tam akci, prostředí pěkně nic méně sprcha nenabidnuta. Měl jsem starší maličkou hubenou masérku . Masáž standartní dobrá, ale ne hard jak v Leele, HE nenabidnuta ani náznakem , i když jsem měl pocit, že se na mne občas protlačila téma minikozama a při masáži druhé nohy zajížděla jakoby výš k trislum tak nic. Nemá někdo zkušenost. Co mne teda zarazilo tak po dobu masáže měla roušku nic méně na konci si ji sundala a nabízela mi čaj.Tak zatím E.

31 května, 2023 12:11

Zdravim tady vsechny priznivce HE. Nechapu co tady vsichni mate s tim Relax Centrum Konevova, sel jsem to tam zkusit a nic. Byla tam nejaka pry nova co neumi ani anglicky. Jmenuje se Mop, ale nic nebylo. Sice super masaz a dal jsem i hodku. Prave kvuli ty masazi jsme byl jiz dvakrat a taky sem si rikal, ze se treba poprve stydela a podruhy do da.. Ale prdlajs, probehlo to stejne. Podruhy jsem byl v nedeli a to tam pracovala sama. Poprve mi navlikla do nejakyho tricka a trenyrek, hruza, tak na podruhy jsem zkusil jinou masaz a to uz jsem se i cely svlekl a ani to nepomohlo. Porad jakoby se stydela. Zkusim, tedy nejakou jinou, pripadne prosim doporucte. Diky bardi a HE zdar.

31 května, 2023 16:55
Reply to  Jumper

Ahoj. Zkus v Relax centum konevova maserku jmenem Min. To je tutovka

1 června, 2023 00:20
Reply to  Massageman13

Diky moc, zkusim.  😊 

24
0
Budeme rádi za tvůj názor, napiš komentářx