Sofie – Rabbit Hall

Podnik – Rabbit Hall
Masérka – Sofie
Masáž – pussycat 60min/2400Kč (bez extras)
Tel: 774 910 918
https://tapky.info/?3497,sofie-rabbit-hall-774-910-918-774910918

Řekl jsem si, že rád zkusím nějaký jiný podnik (po 3 masážích v infinity – zde jsem nebyl spokojený s nenabídnutou společnou sprchou). Tentokrát jsem vyrazit do podniku Rabbit hall (září) a vybral masáž PUSSYCAT na 60min. Otevřela mi milá, sportovně založená Sofie. Tělo měla hezké, nebylo si na co stěžovat. Samozřejmě jí již není 25 let – myslím, že jí je něco kolem 28.

Odložil jsem si věci a šli jsme společně do sprchy. Musím říct, že tady společná sprcha byla velmi příjemná. Určitě je to před masáží super věc v rámci navození atmosféry. Po sprše se vracíme zpátky do pokoje a já se již nemohu dočkat až po mně bude Sofie svým tělem klouzat.

Průběh masáže mě poměrně překvapil. Nebylo zde příliš GFE prvků. Mám rád, pokud se mohu s masérkou pomazlit, a pokud je ochotna přijmout vzájemné doteky. Při masáži na břichu mě držela zkrátka. Poté přišla chvilka, kdy nasedla přirozením na ruku a od té chvíle to nabralo správné obrátky. Obrátka přišla za nedlouho, a poté jsme si již užívali společných doteků.

Samozřejmě nechyběla pozice 69 a musím říct, že to stojí za to. Pár minut před koncem limitu jsem kapituloval. Došlo ke krátkému přilehnutí a mazlení. Po masáži mám rád, pokud se masérka přitiskne k mému tělu a vyměníme si pár vět.

Takže za mě určitě další pozitivní recenze a doporučuji vyzkoušet. Velmi rád vyzkouším jiná děvčata v tomto podniku. Spousta z nich je velmi zajímavá.

sofie_0415.jpg

4 4 votes
Hodnocení recenze
0 Komentáře
Inline Feedbacks
Ukaž všchny komentáře
0
Budeme rádi za tvůj názor, napiš komentářx