Ohlédnutí za thajskými podniky

Zdar všichni, před časem jsem přispíval recenzemi na jeden již neexistující web, tady zatím jen konzumuji. Nastal čas to změnit. Thajské masáže jsou v posledních dnech hodně probírané téma. Dovoluji si tedy přispět se svými poznatky. Nevím, jestli recenze bude v něčem přínosná, je to spíš další zkušenost.

Thajka.cz

Tak tady jsem byl asi zatím nejčastěji a to na jejich pobočce ve Zlatnické. Jak už bylo řečeno, úspěšnost HE je zde docela tutová, osobně jsem nikdy nedocházel bez něho. Asi je na nás vidět, proč tam jdeme. Já osobně na čistě erotické zážitky již nechodím, protože toto vyžití mám jinde. Jak už bylo zmíněno masáž zde bývá kvalitní. HE si tady cení na hodně peněz, na to že většinou bývá rychle vymalováno. Osobně  mě nebaví smlouvat, pokud má masérka jinou představu, rád se dohodnu na nějaké střední cestě, ale tady se začíná na nějakých třech tisících a to opravdu prosím ne.

Leela

Zde mám odchozeno opravdu dost. Masáž bývá, i přesto, že chodím na olejovou opravdu hodně tvrdá. Vzhledem k zdravotnímu problemu po uraze nohy jsem tu musel masérky často i mírnit. HE zde nabízí v 95% případů. Ne vždy bude masérka vasim v kusem, ale takovou tu technickou práci za ne moc velký peníz tady zvládnou. Placeno 500 – 700 a masáž je rázem kompletní. Tady bych se jen zeptal, jak to tam chodí poslední dobou? Prý dělali nějaké úpravy prostor. Vadí mi hromadná masérna oddělena plentou, kdy mě nejednou masérka utisovala při mém prožitku.

Siam Spa

Za mě málo recenzovaný podnik. Byl jsem tam asi třikrát. A na special nabídku došlo vždy. Co se mi tam líbí jsou nové prostory a milá recepce. Ceny v základu trochu vyšší, avšak HE se zde dá pořídit za docela rozumnou cenu. Nikdy se mi zde nedostalo příliš dlouhého smlouvání, přišla nějaká prvni nabídka, od které jsme se vždy nějak přiměřeně dohodli. Musím zmínit též kvalitní průběh masáže. Jediné, co mi na salonu chybělo byla sprcha. Nevím, zda už ji mají.

 

Jména maserek vám bohužel ani v jednom případě nepovim, nenašel jsem zatím žádnou osudovou, které bych se zeptal a vracel se. Osobně vždy počítám s masáží a baví mě čekat co bude/nebude. Když něco je beru to jako symbolickou tresnicku na dortu.

Pak bych se zeptal zkušenějších, na častý dotaz. Objevil už někdo masérku, ne Asiatku a ne erotický salon, která by dokázala nabídnout i něco víc. Vím, že stálice je paní z Mánesovy ulice, byl jsem tam též párkrát a spokojenost.

5 5 votes
Hodnocení recenze
7 Komentáře
Nejstarší
Nejnovější Most Voted
Inline Feedbacks
Ukaž všchny komentáře
1 prosince, 2022 23:09

Ahoj, nikdy jsem nebyl v Manesove a nikde tady nevidim recenzi, mohl bys rict vic? Diky!

gentleman666
2 prosince, 2022 01:43

Ahoj, moc díky za tenhle příspěvek, tyhle přehledy a souhrny moc cením. Je mi jasný kolik času to dá to sepsat.
Thajka.cz
Dlouho jsem nebyl a to právě kvůli jejich cenové nabídce a následné nutnosti dohadování. Abych dal za kozy ven a pár minut honění 1500 Kč + ještě cena za masáž, z toho mě finanční situace vyléčila. (A to ještě “usmlouváno“ ze tří litrů.. výsměch).
Teď dám přednost buď levnější masáži a HE (1500 celkem!) klidně s oblečenou masérkou, nebo dám dva litry a mám erotickou masáž kde je masérka nahá celou dobu a bez dohadování.
Leela
To by pro mě byla ta možnost jedna z odstavce výše, levnější masáž, levnější HE, holt starší masérky. Masáž, i olejová, je dost tvrdá, to někomu sedí. HE asi jisté. Ale minule mi přišlo.. tak jako z ničeho nic na poslední chvíli, bez průběžného budování atmosféry postupnými doteky.
Siam spa
Moc cením, že mají na webu fotky a jména masérek a můžu si vybrat.
Necením, že mají českou recepční, mě to moc nesedí. Je mi jasný, že Thajkám je jasný proč tam chodíme, ale od těch českejch nevím co čekat.
Vybral jsem si tehdy nějakou mladší masérku, asi Kae. Olejová masáž fajn, i semtam letmý dotek byl – ale spíše když jsem ležel na břiše. Jakmile jsem se přetočil na záda a bylo vidět co mi tam stojí, tak už doteky tak vysoko nešly a nabídka na HE nepřišla. Ale říkáš-li že jsi tam uspěl vždy, pouvažuju. Nabídka tedy přišla sama, nemusel sis o HE říct? A kdybys podle fotek z webu dokázal identifikovat vstřícné masérky, potěšilo by to..
K poslednímu tématu, když se podíváš na N server, uživatel grafzeus tam psal hezký komentář na toto téma.

gentleman666
2 prosince, 2022 01:47
Reply to  gentleman666

Jo ještě ta Leela a úprava prostor.
Zavřený původní vchod “nalevo“, ted je recepce vpravo a hned za ní přesně ta velká masérna, kde jsou matrace jen oddělené plentou..

gentleman666
5 prosince, 2022 22:17
Reply to  rohis12

Jestli myslíš konkrétně v Siam spa, tak tam se ty vystavené fotky a masérky moc nemění, jen teď jedna přibyla. Ovšem je otázka jak moc vyfocené Thajky odpovídají tomu, které doopravdy pracují v salonu 😀

6 prosince, 2022 00:13
Reply to  gentleman666

Dneska jsem tam byl a nebylo nic :DD
Asi jak se mi oblecena holka v rousce nedotkne ani peera, tak to se mnou nic nedela ;/

7
0
Budeme rádi za tvůj názor, napiš komentářx