Relax Centrum Koněvova

Zajímavý zážitek 😀

objednal jsem se v ten den ráno telefonicky, se záměrem dostat HE, takže pouze jen hovor, že bych se rád objednal, ale že jsem nikdy thajskou masáž nezažil tak si nechám doporučit. Paní na telefonu se zeptala jestli nemám nějaké problémy i na věk, tak jsem pravdivě odpověděl a hned mi doporučila pro první zážitek určitě tu nejdelší s olejem (tuším, že už tady mě automaticky cpala na nejdelší aby byl čas se postarat i o péro 😀)

po příchodu úplně prázdno, recepční mě zavedla po platbě do pokoje, přišla menší zavalitější mladá thajka (30-35 odhadem) mluvící pouze anglicky, už jsem čekal nahej, pochválila macatou postavu i měkký péro, takže jsem věděl od začátku že to přijde.

Masaz sama o sobě velmi dobrá, při každé příležitosti mi zajela na pytel, po otočení se mi tak hezky “vysmála” že už stojím že většinou stojí tak napůl a ne hned úplně tvrdě, tak nabídla i část s pérem za 1500, tak jsem odmítl se slovy “že si zadarmo po té masáži zašukám doma “ a to zafungovalo a řekla něco ve stylu že mi to dá zadarmo a že bude chtít jen dýško pokud se mi to bude líbit.

No a začala 😀 jak asi vidíte můj nick jsem z těch co při mega nadrzenosti nevydrží ani minutu, no tak jsem ji to řekl, ať počítá s tím že strikam rychle no asi nerozuměla a začala honit pod obrovským tlakem a rychle takže prvni vystrik tak za 30 sekund 😀 a přišel další pěkný “výsměch” což se mi mega líbilo, začala znovu masírovat body na stehnech, pytli aby se znovu postavil a pak už pěkně oddalovala, různě se pouze otírala o nej, dokončila masaz typickým prokřupáním zad v sedě pak mě položila a udělala podruhé.

nechal jsem dýško, což se asi nestává protože za nej byla velmi ráda.

opravdu super zážitek pokud máte rádi tyto ženské co se umí takhle vysmát, trpíte na rychlej výstrik, nebo máte rádi pěkné oddalování.

4.3 3 votes
Hodnocení recenze
3 Komentáře
Nejstarší
Nejnovější Most Voted
Inline Feedbacks
Ukaž všchny komentáře
21 listopadu, 2022 23:18

Čusss, hele pár měsíců zpět tu byla recka a ta mluvila o opaku, že tam se HE nedočkáš.. že by změnili přístup?

Last edited 2 měsíců před by kozel11
gentleman666
23 listopadu, 2022 10:38
Reply to  kozel11

Já tam zažil HE dvakrát ze 2 návštěv (už je to nějaká doba..), dokonce tu příjemnou variantu kdy masérka rovnou začne a nedohadujeme se o ceně. Ale pak je masérka odkázána na dýško co jí zákazník dobrovolně dá – a pokud si nějaký borci mysleli, že je vyhonila ze sympatií a nic nedali, tak je možný že s touhle praxí tam přestaly.

Vojta
2 prosince, 2022 16:57
Reply to  gentleman666

Nepřestaly.

3
0
Budeme rádi za tvůj názor, napiš komentářx