Thajské podniky – nějak nám to tu usnulo

Zdar borci,

po nějaký době jsem zavítal pro nějakou inspiraci, co kde se dá zažít a za kolik a koukám, že tu není žádný nový příspěvek. Nepodělí se někdo o nějakou novou zkušenost? Neotevřeli někde nějaký pěkný podnik?

Byl jsem na masáži v Thajce. Asi poprvé jsem odešel bez HE a i celkově naštvaný. Masáž stála za nic, masérka celkem hezká ale nepřitlačila(spíš hladila). Na břiše náznaky žádné, po otočce stejná bída. Vyjednávaní bez nějaké její/mojí přípravy dopadla tak, že jsem ji odmítnul. Do konce masáže se pak tvářila jak kakabus. Jméno mi neřekla, za celou dobu mi řekla tak dvě věty z toho byla jedna jestli chci speciál? a další konverzace byla na konci kdy mi oznámila konec masáže.

Díky za nějaký nový tip.

2 2 votes
Hodnocení recenze
6 Komentáře
Nejstarší
Nejnovější Most Voted
Inline Feedbacks
Ukaž všchny komentáře
22 září, 2022 08:44

Myslím, že doba thajských masáží s happyendem už nejsou tolik v módě. Když se člověk podívá na nabídku erotických masáží, tak nechat se mechanicky vyhonit od hnusné thajky za nekřesťanské peníze, říkám si proč bych tam chodil? Zkusil bych to jedině v samotném Thajsku, tam by to mohlo být zajímavý, ale jinak …

emko
23 září, 2022 10:15
Reply to  Vanuatu

Souhlasím. Já jsem se třeba v poslední době zkoušel objednat na Kandara masáže ale 2x mi to bylo cca hodinu předem zrušeno s nějakou výmluvou. Nestojí to za to.

gentleman666
26 září, 2022 02:20

Zdravím,
taky sem občas zavítám a nic nového.. Ono ne že bych já sám v poslední době někde byl nebo něco zažil… spousta jiných výdajů.. a když už jsem chtěl zajít, nedopadlo to (jsem přišel do salonu na domluvenou rezervaci a smluvená masérka nikde..)
Ovšem zajímalo mě, jak se trh změnil vlivem současné situace a růstu cen.. zdražily i masérky? Nebo jim ubejvají klienti, takže na ty kdo ještě chodí jsou vstřícnější než dřív?
Jinak samozřejmě souhlasím, pokud mám dát 1000-1500 za masáž a pak ještě jednou totéž jako tip za pár minutové honění, to je pak lepší hodnota ten erotický salon (i když pro mně, jestli něco bude nebo nebude, a to postupné dráždění, jsou součást kouzla..)

pobor5
26 září, 2022 10:14
Reply to  gentleman666

Poslední thajská masáž, kterou jsem měl i s HE, byla v Relax centrum na Žižkově (tak měsíc zpátky). 90min, celou dobu žádné náznaky, což mi nevadilo, chtěl jsem primárně dobrou masáž. Někdy za polovinou času a masáží jedné nohy se rovnou zeptala jestli chci „massage here“, ptám se kolik a ona litr, tak říkám že děkuju ale nechci, dostali jsme se na 600, handjob stylem rychle postavit a rychle udělat, nic hrozného, nic jedinečného.
Máte někdo nějaké další zkušenosti z poslední doby?

29 září, 2022 10:33
Reply to  pobor5

Já jsem tam šel jednou na thajskou masáž a za recepcí dvě mladý holky normální češky a že se omlouvají ale žádná thajka není k dispozici a první volná bude za dvě hodiny ale že mě můžou dát slevu a že jedna z těch češek je masérka tak jsem přijal.
Zkrátím to: věk 25 +-, prsa 2, masáž ok, po otočení mi stál protože měla hluboký výstřih, zeptal jsem se zda by mi nepomohla s problémem a že určitě ne a i přesto že jsem ji sympatický tak že má přítele a že na tohle existujou jiné podniky. Byla to pro mě další zkušenost a radši jsem tam od té doby nešel. Zážitek cc půl roku zpět.

29 září, 2022 10:34
Reply to  gentleman666

Také už radaši když už a mám čas jdu na erotickou masáž která mě vyjde cenovou na stejno ne-li levněji 😀

6
0
Budeme rádi za tvůj názor, napiš komentářx
cs_CZCzech